Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pirates of the XXI Century

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: DIOsoft.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Pirates of the XXI Century

Już wkrótce.
Opis - Pirates of the XXI Century
Już za kilka dni, bo 31 sierpnia, gra pirates of the xxi century ujrzy światło dzienne. Od dawna oczekiwana pozycja (pierwsze wzmianki ukazały się już kilka lat temu, a od tego czasu grę przygotowywał ukraiński DIOsoft) zostanie wydana przez rosyjską firmę Noviy Disk. Nie wiadomo natomiast, kiedy ukaże się pirates of the xxi century po polsku. Fani gier akcji, a do takich należy ta zręcznościowa strzelanka w morskich klimatach, zapowiadają, że sami przygotują do pirates of the xxi century spolszczenie (ma być podobno dostępne dla wszystkich pirates of the xxi century za darmo).
W pełnej wersji gry (prawdopodobnie nie wyjdzie na razie pirates of the xxi century w wersji demo) wcielamy się w role współczesnych piratów, którzy zamiast szabli noszą przy pasie broń maszynową, a do statków podpływają szybkimi motorówkami. O takich piratach XXI-ego wieku całkiem niedawno głośno było w mediach na całym świecie za sprawą poczynań korsarzy z Rogu Afryki porywających statki z załogą u wybrzeży Somalii i żądających za nie milionów dolarów okupu. W pirates of the xxi century free view dostępny jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP), co czyni grę, choć dość nietypową, to jednak strzelanką z gatunku FPS (screeny z finalnej wersji pirates of the xxi century do pobrania z galerii). W okołorównikowej scenerii będziemy mogli realizować pirackie misje nie tylko na wodzie, lecz także… pod nią i nad nią (a częściowo również na lądzie), w nowoczesnych, szybkich pojazdach wszelkiego typu, które nam w tym pomogą. Twórcy gry zapowiadają wysoki poziom sztucznej inteligencji wszystkich przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, a za realizm rozgrywki odpowiadają m.in. byli krasnoarmieńcy, którzy pomagali przy tworzeniu Piratów…
Pozostaje nam czekać na wydanie pirates of the xxi century pl. Nieoficjalnie mówi się o możliwej niekompatybilności pirates of the xxi century z windows 7, ale ze względu na wstępne wersje obu lepiej na ten temat milczeć. Jeśli chcesz już teraz zobaczyć grę pirates of the xxi century, ściągnij screeny z naszej galerii. Zainteresowani pirates of the xxi century na download wersji demonstracyjnej niestety nie mogą na razie liczyć.
Wkrótce, bo już 31.08.2009, premiera pirates of the xxi century – pobierz więc wszystkie zapowiadające grę materiały z sieci i czekaj cierpliwie razem z licznymi fanami morskich potyczek i opowieści o piratach. Dla tych, którzy wolą ich pogromców, twórcy gry przewidzieli też możliwość wcielenia się w amerykańskiego komandosa, który ma piratów unieszkodliwić…


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pirates of the XXI Century