Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eurocom Entertainment Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata


Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza), 1.4 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

­­Gra Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata – w oryginale Pirates of the Caribbean: At World's End - to tytuł, który powstał dzięki popularności filmowych przygód Will, Elizabeth i Jacka Sparrowa. Jeśli zawsze chciałeś wcielić się w którąś z wymienionych osób, mamy dla Ciebie demo Pirates of the Caribbean: At World's End do pobrania.

Download Pirates of the Caribbean: At World's End w wersji demonstracyjnej jest darmowy, a pozwoli Ci zapoznać się z mechaniką gry oraz jej oprawą audiowizualną. Akcja gry osadzona jest w miejscach, jakie widziałeś na filmach, a także oczywiście i w nowych lokacjach. Mamy tu więc pełną kanibali dżunglę, wyspę Tortuga, walki na lądzie i morzu. W zależności od tego, jakiego bohatera prowadzisz, masz do dyspozycji inne rodzaje umiejętności. Prócz wymienionej trójki masz tu okazję kierować poczynaniami kapitana Barbarossy, możesz także odblokować ukryte postacie.

Dostępne za darmo demo Pirates of the Caribbean: At World's End pozwoli Ci zapoznać się z udostępnionym fragmentem gry i przetestować mechanikę zabawy. W pełnej wersji gry czeka Cię wiele misji do wykonania. Nie zawsze walka wręcz będzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Bardzo często do osiągnięcia sukcesu musisz poprawnie naciskać wskazywane klawisze w interaktywnych scenkach przerywnikowych, a także rozwiązywać mini-gry i zadania logiczne. Download gry Piraci z Kraibów: Na Krańcu Świata pozwoli Ci na zapoznanie się z kilkoma takimi sytuacjami.

W pełnej wersji gry jest ich oczywiście o wiele więcej. Wydano w naszym kraju Pirates of the Caribbean: At World's End po polsku, nie potrzebne Ci więc żadne spolszczenie Pirates of the Caribbean: At World's End. Za wydanie wersji Pirates of the Caribbean: At World's End pl odpowiada CD Projekt. Jeśli posiadasz pełną wersję gry i masz problem z jej ukończeniem, zapewne zmartwi Cię wieść, że nie istnieją kody Pirates of the Caribbean: At World's End. Jednak możesz pomóc sobie w grze, ponieważ choć nie istnieją kody do Piraci z Karaibów na Krańcu Świata, to możesz w sieci znaleźć trainery do tej gry.

Pobierz trainery Pirates of the Caribbean: At World's End, jeśli chcesz ułatwić sobie zabawę. Te cheaty do Pirates of the Caribbean: At World's End są za free. Nie ukazał się żaden patch Pirates of the Caribbean: At World's End. Jeśli interesuje Cię oprawa audiowizualna tej gry, możesz obejrzeć trailer Pirates of the Caribbean: At World's End. Pokaże Ci on zabawę w praktyce. Ten materiał wideo znajduje się na naszych stronach. Choć nie jest to najnowszy tytuł, pograsz w Pirates of the Caribbean: At World's End na Windows 7 czy też Vista bez problemów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

dodał: ~Sunamis , 19.04.2014

Fajna gra\\n

dodał: ~kol , 03.11.2013

fajna gra

dodał: ~ffd , 22.09.2013

fajna gra

dodał: ~darekkielnarowa , 17.07.2012

Fajna gra