Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pioneering: Explore the Early American West

Kategoria: Gry akcji
Producent: The History Forge
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 158.37MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 276

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pioneering: Explore the Early American West

Brak!
Opis - Pioneering: Explore the Early American West
Pioneering: Explore the Early American West to pierwszy epizod serii gier traktujących o historii Stanów Zjednoczonych, w którym gracz ma okazję przenieść się w czasy, kiedy USA zyskało niepodległość, oraz kiedy rozpoczęła się ekspansja ludności na Zachód. Grę stworzyło studio The History Forge i tytuł ten skierowany jest przede wszystkich do graczy z USA chcących zapoznać się z początkami dziejów swojego narodu. Dostępny jest download Pioneering: Explore the Early American West, który pozwala na przetestowanie gry. Warto jednak pamiętać, że Pioneering: Explore the Early American West nie jest za free. Darmowa jest tylko wersja demonstracyjna gry Pioneering: Explore the Early American West do pobrania z naszej strony.  Ściągnij więc Pioneering: Explore the Early American West i przekonaj się jak wygląda życie pierwszych Amerykanów na obrzeżach koloni.  

Patrząc choćby na dostępny trailer z Pioneering: Explore the Early American West widać, że twórcy zdecydowali się na zastosowanie widoku FPP, a więc jako gracz mamy okazję patrzeć wzrokiem mieszkańca z tamtych lat i zapoznać się z trudnym życiem w tamtych czasach. Epizod I pozwala na około 3 godziny gry, która polega głównie na zapoznaniu się z otoczeniem i widać, że twórcy kładą w niej głównie nacisk na walory historyczne tego tytułu. W grze możemy prowadzić normalne życie przygranicznego osadnika, na które składa się polowanie, zakupy, a także uczestnictwo w wojnach i wyprawach. Wszystko odzwierciedlone wiernie i oddające stan faktyczny. Niestety nie ma Pioneering: Explore the Early American West po polsku, przez co gra w ten tytuł jest dość utrudniona. Brak Pioneering: Explore the Early American West pl wiąże się ze wspomnianym ukierunkowaniem tytułu na Amerykańskich graczy. Nie ma się też co łudzić, że ukarze się spolszczenie do Pioneering: Explore the Early American West, dlatego polscy fani tematyki są raczej skierowani na anglojęzyczną wersję gry.  Do gry jest jak na razie mało dodatków i nie istnieją ani kody do Pioneering: Explore the Early American West, ani patch.  

Wymagania gry są niskie i nie powinno być problemów z grą w Pioneering: Explore the Early American West pod Windows 7, oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Demo Pioneering: Explore the Early American West za darmo pozwala graczom dowiedzieć się czegoś o życiu Amerykanów z przełomu XVIII i XIX wieku. Pobierz Pioneering: Explore the Early American West i przekonaj się sam jak wyglądało życie na przedsionku Dzikiego Zachodu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pioneering: Explore the Early American West