Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Path of Shadows

Kategoria: Gry akcji
Producent: Lince Works
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 310,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 134

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Path of Shadows
Path of Shadows to gra akcji w klimatach fantasy, w której patrzymy na świat z perspektywy trzeciej osoby (tpp). Gracz ma okazję pokierować tu płatnym zabójcą, który otrzymuje niezwykła moc – może kontrolować cienie. Jak nietrudno się domyślić, pomoże mu to w przekradaniu się na terenie misji, a cel zadania to dotarcie do serca pewnej owianej tajemnicą świątyni. Plotki głoszą, że zamknięta jest w niej nieznana bogini i może być to prawda, ponieważ na straży tego przybytku stoją nieumarci gwardziści. Gameplay polega na skradaniu się w cieniach i błyskawicznym eliminowaniu wrogów – dzięki czemu możemy posuwać się dalej.
Oprawa graficzna Path of Shadows wykonana została w technologii cell shading, najbardziej znanej z Borderlands. Dzięki temu zabiegowi gracz ma wrażenie uczestniczenia w komiksie. Ponieważ produkcja ta udostępniona została za darmo pełnej wersji, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w każdej chwili przetestować ją w praktyce. Niestety, nie pojawiła się w polskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Path of Shadows