Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller: Resurrection

Kategoria: Gry akcji
Producent: Homegrown Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2009
Rozmiar: 1.03 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 357

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Painkiller: Resurrection

Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz

2 GB pamięci RAM

Posiadająca 256 MB pamięci karta graficzna (np. nVidia GeForce 7800)

6 GB miejsca na dysku

Opis - Painkiller: Resurrection

Painkiller: Resurrection stanowi kolejny rozdział niekończącej się walki ze złem. Tym razem jednak,  naprzeciw demonom i różnego rodzaju innym potworom, staje zupełnie nowy bohater. Jest nim Dziki Bill, który współpracuje z CIA ,przy pozbywaniu się najgroźniejszych przestępców.

Niestety jedna z jego misji kończy się niepowodzeniem w efekcie, czego nasz bohater ginie. Historia poniekąd się powtarza, gdyż ponownie trafiamy do czyśćca, który mieliśmy już okazję odwiedzić w poprzednich częściach. Od tamtego czasu jednak, sytuacja się skomplikowała. Konflikt pomiędzy piekłem a niebem jeszcze przybrał na sile a my trafiamy w sam jego środek. Tym razem nie jest powiedziane, że musimy walczyć po stronie dobra.

W czasie rozgrywki w Painkiller: Resurrection, będziemy mogli się opowiedzieć zarówno po stronie nieba jak i piekła. Możemy więc spojrzeć na konflikt, z perspektywy obydwu stron. Mimo tej zmiany, rozgrywka zachowała klasyczny styl. Używając wybranej broni, eliminujemy każdego kto spróbuje stanąć nam na drodze. Zarówno potencjalnych celów, jak i sposobów na ich unicestwienie jest wiele więc trudno w tym wypadku mówić o monotonii. Tym razem zdecydowano się na dość znaczne zmiany w oprawie graficznej. Wykorzystanie nowoczesnych efektów graficznych, dało pożądany efekt, gdyż Painkiller: Resurrection prezentuje się jeszcze lepiej, niż wcześniejsze odsłony serii. Wśród nowości, warto zwrócić też uwagę na dodanie trybu kooperacji, który umożliwia dwójce graczy wspólne przedzieranie się przez hordy wrogów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Painkiller: Resurrection