Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller: Redemption

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eggtooth Team
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Painkiller: Redemption

Pentium 4 2.4GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Painkiller: Redemption

Painkiller: Redemption był początkowo modem do gry Painkiller stworzonym przez grupę fanów, jednak tak spodobał się on producentowi serii, że postanowił zmienić go w pełnoprawny tytuł. Otrzymujemy tu dużą kampanię, która możemy przejść samotnie lub też w trybie kooperacji.

Tytuł opowiada o dalszych losach Daniela i Beliala, którzy tym razem stali się sojusznikami by wspólnie zakończyć trwający od dawna konflikt. Painkiller: Redemption oferuje nam około pięciu godzin rozgrywki. Dynamizm akcji sprawia jednak, że w tym czasie bez wątpienia nie będziemy się nudzić. Zdaniem Eggtooth Studio, podczas eskapady zlikwidujemy około sześciu tysięcy wrogów. Przeciwników mamy więc pod dostatkiem. Painkiller: Redemption podzielony jest na sześć rozdziałów. Na każdym możemy zbierać dusze, a gdy mamy wystarczającą ich ilość, nasz protagonista otrzymuje zdolność przemiany w demona. Znacznie pomaga to w walce i eksterminacji kolejnych przeciwników.

Jeśli chodzi o samą oprawę audiowizualną, jest ona dość klimatyczna i nie pozostawia wiele do życzenia. Dzięki niej, rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza. Tytuł ten, polecamy miłośnikom dynamicznych, krwawych strzelanek. Z pewnością nie będą oni rozczarowani tym, co oferuje Painkiller: Redemption, gdyż znajdą w tej grze wszystko czego oczekują. Mnóstwo broni do wyboru, dziesiątki różnego typu potworów do eksterminacji, niezła oprawa audiowizualna oraz dynamiczna akcja to jej największe plusy. 

 Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Painkiller: Redemption