Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller: Overdose

Kategoria: Gry akcji
Producent: Mindware Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.08.2009
Rozmiar: 732.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1753

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Painkiller: Overdose

  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 2.5 GB HDD
Opis - Painkiller: Overdose

Painkiller: Overdose stanowi oficjalną kontynuację, znanej serii gier akcji. Rozgrywka wykorzystuje, sprawdzone we wcześniejszych odsłonach pomysły. Autorzy nie zdecydowali się na wprowadzanie żadnych, rewolucyjnych rozwiązań.

Klimatyczne poziomy, rozbudowany bestiariusz wrogów czy też bogactwo dostępnej broni, to wszystko dostajemy w Painkiller: Overdose. Składa się to na dynamiczną akcję, która dostarcza emocji i nie daje nam chwili wytchnienia. Przygotowana przez twórców kampania, wiedzie nas przez 16 poziomów, stawiając na naszej drodze co pewien czas potężnych bossów. Ich pokonanie jest znacznie większym wyzwaniem, nie tylko ze względu na rozmiar ale też obrażenia, jakie potrafią zadać pojedynczym ciosem.

Oczywiście nie zapomniano także o trybie multiplayer, którym warto się zainteresować po przejściu całej kampanii. Oferuje on doskonale znane już odmiany rozgrywki, jednak warto mu poświęcić swój czas, ze względu na kompatybilność z pierwszą częścią gry, co jest bez wątpienia jego największą zaletą. Oprawa graficzna została lekko zmodyfikowana, poprzez dodanie nowoczesnych efektów. Najważniejsze jest jednak to, że skutecznie udało się zachować specyficzny klimat towarzyszący rozgrywce, który miał dotąd największy wpływ na grywalność. Może się wydawać, że twórcy gry Painkiller: Overdose poszli na łatwiznę, wydając ten tytuł. Otrzymujemy jednak naprawdę porządną porcję rozgrywki obok, której nie przejdzie obojętnie żaden fan dotychczasowych części a także wielu graczy, bezskutecznie poszukujących gry, która pozwoli się rozerwać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Painkiller: Overdose