Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller: Battle Out of Hell

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: People Can Fly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Painkiller: Battle Out of Hell

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 512MB

Karta grafiki: 64 MB pamięci (nVidia GeForce 3 lub wydajniejsza)

Zajmowane miejsce na dysku: 1.2 GB

Opis - Painkiller: Battle Out of Hell

Battle Out of Hell to dodatek, umożliwiający poznanie dalszych losów Daniela Garnera, znanego z podstawowej wersji gry Painkiller. Naszemu bohaterowi, udało się pokonać samego władcę piekieł czyli Lucyfera. Szybko jednak okazało się, że wcale nie oznacza to końca problemów.

Na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie, w postaci potężnego Alastora. Ponownie więc, musimy chwycić za broń i ruszyć do walki. Styl rozgrywki nie zmienił się. Nadal przedzieramy się przez hordy wrogów, atakujące nas bezustannie. Spore zmiany, zaszły jednak w kwestii naszych przeciwników. Nie tylko wprowadzono nowe ich odmiany ale popracowano także nad algorytmami sztucznej inteligencji, sterujących ich poczynaniami. Na polu bitwy, zachowują się teraz w znacznie bardziej przemyślany sposób.

Efektem tego, jest zauważalne podniesienie poziomu trudności w grze Painkiller: Battle Out of Hell, gdyż nawet najsłabsze poczwary, w większej grupie są teraz śmiertelnym zagrożeniem. Pojawiły się nowe lokacje, w których przyjdzie nam, walczyć o przetrwanie. Są one, równie klimatyczne jak te z podstawowej wersji, więc nawet najzagorzalsi fani nie powinni w tym względzie narzekać. W trybie wieloosobowym, wprowadzone zmiany są raczej kosmetyczne i obejmują dodanie dwóch nowych rodzajów rozgrywki, które nie są jednak rewolucyjne. Oprawa graficzna Painkiller: Battle Out of Hell mimo, że zbytnio się nie zmieniła względem podstawowej wersji gry, nadal prezentuje się dobrze. Oparta jest na tym samym, sprawdzonym silniku. Warto zwrócić uwagę, na dołączony przez twórców edytor poziomów, który daje możliwość stworzenia w dość krótkim czasie własnej lokacji. Nie jest on zbytnio skomplikowany, więc każdy powinien poradzić sobie z wykorzystywaniem narzędzi, jakie udostępnia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Painkiller: Battle Out of Hell