Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller

Kategoria: Gry akcji
Producent: People Can Fly
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.11.2009
Rozmiar: 227.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5119

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Painkiller

  • Pentium III 1.5GHz (lub odpowiednik AMD)
  • 512MB RAM
  • Karta graficzna 64MB
Opis - Painkiller

 

Painkiller to gra, oferują nam dynamiczną akcję i setki przeciwników. Wcielamy się w Daniela Garnera, który po śmierci trafia do czyśćca. Otrzymuje on szansę odkupienia swych win, jednak warunkiem do tego koniecznym, jest stanięcie do walki z piekielnymi zastępami. Ich różnorodność może robić wrażenie.

Na naszej drodze staną kreatury, które ciężko byłoby sobie wyobrazić, nawet w najgorszych sennych koszmarach. Brawa należą się więc grafikom, odpowiedzialnym za przygotowanie modeli postaci. Większych zastrzeżeń nie można mieć też do obszarów, które przemierzamy. Poszczególne poziomy są niezwykle klimatyczne. Rozgrywka jaką oferuje nam Painkiller, z pewnością przypadnie do gustu fanom serii Serious Sam. Przez zdecydowaną większość czasu, zajmujemy się beztroską eksterminacją, wszystkiego co potrafi się poruszać.

Oczywiście z pomocą przychodzi nam, imponujący arsenał różnego rodzaju uzbrojenia. Do naszej dyspozycji, są nie tylko dość klasyczne środki eksterminacji jak strzelba, ale też dużo bardziej  efektowne giwery jak wyrzutnia rakiet czy miotacz shurikenów. Oprawa graficzna prezentuje naprawdę niezły poziom. Dodatkowo autorzy gry Painkiller zdecydowali się na wykorzystanie silnika Havok, który odpowiada za realistyczne przedstawienie wszelkich zjawisk fizycznych. Jego działanie można zauważyć, obserwując choćby w jak realistyczny sposób upadają na ziemię ciała zabitych wrogów. Jest to wprawdzie szczegół, jednak ma też wpływ na przyjemność czerpaną z rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Painkiller