Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Overlord II

Kategoria: Gry akcji
Producent: Triumph Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1730

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Overlord II

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza)
  • Przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • Sysyem operacyjny: Windows XP/Vista
Opis - Overlord II
­Wydany na konsole oraz pc Overlord 2 to połączenie strategii czasu rzeczywistego z grą rpg. Jest to kontynuacja wydanego czas jakiś temu tytułu Overlord, jeśli jednak nie znasz go, wytłumaczymy Ci sens zabawy. Zanim ­zdecydujesz się ściągnąć za free Overlord 2 w wersji demo, wypadałoby wiedzieć, na czym gra polega, prawda?

Ściągnij Overlords 2 w wersji demonstracyjnej, by poznać historię pewnego obdarzonego talentem magicznym chłopca, którego przeznaczenie było zostać złym władcą, tyranem, mającym podbić świat. Zaczynał od złośliwych dowcipów robionym dzieciom w pewnej małej wiosce, a potem dzięki pomocy chochlików zaczął gromadzić ich armie i z podziemi ruszać na podbój świata. Ten chłopiec to oczywiście sterowana przez Ciebie postać (wizualnie inspirowana Sauronem z „Władcy Pierścieni”).. Jeśli chcesz zobaczyć fragment jego historii, pobierz Overlord 2 demo. Ukaże Ci ono świetną oprawę audiowizualną tego tytułu i pozwoli na wykonanie kilku misji z pełnej wersji gry. Zaznaczmy tu od razu, że wydano pełną wersję Overlord 2 po polsku, w związku z czym nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do Overlord 2, jednak demo Overlord 2 nie jest pl. Dlatego też przyda Ci się przy nim choćby elementarna znajomość języka angielskiego.

Cała gra pokazana jest z dużym przymrużeniem oka – od postaci poczynając (kojarzących się z komiksami a la Asteriks), na animacjach i zabawnych cut-scenkach kończąc. Chochliki, którymi władasz, dzielą się na cztery gatunki według kolorów. Każdy gatunek potrafi robić co innego – jedne sa urodzonymi wojownikami, inne inżynierami, itp. Download Overlord 2 w wersji demo pozwoli Ci zapoznać się z nimi. Dodatkowo prócz pogrania w demo możesz obejrzeć oficjalny trailer Overlords 2, który ukaże Ci różne inne aspekty rozgrywki. W pełnej grze prowadzisz zastępy swych podopiecznych nie tylko przeciw wojskom i myśliwym, ale także walczysz z potworami.

Jeśli masz pełną wersję gry i chcesz nieco ją ulepszyć, znajdziesz w sieci kody Overlord 2, które zdecydowanie wpłyną pozytywnie na przebieg zabawy. A jeśli zastanawiasz się nad zakupem, pobierz za darmo Overlord 2 w wersji demonstracyjnej. Pozwoli Ci ona zapoznanie się z mechaniką gry. Nie wiadomo jednak, czy Overlord 2 uruchomisz przy Windows 7. Jeśli posiadasz ten system, spróbuj. Demo Overlord 2 jest do pobrania za darmo, ATK więc niczego nie ryzykujesz.

Overlord 2 to historia „kariery” władcy zła. Podana z dużym przymrużeniem oka, ale wciągająca na długie godziny.
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Overlord II