Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outlaws 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: LucasArts Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 13.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 636

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Outlaws 2
Outlaws to gra z roku 1997, prowadzona w trybie pierwszoosobowym. To jedna z niewielu gier typu FPS osadzona w realiach Dzikiego Zachodu.
Kilka słów o fabule: James Anderson, emerytowany oficer, powraca do domu i odnajduję swoją żonę umierającą. Dowiaduję się również, że jego córka Sara została porwana na zlecenie barona Boba Grahama. Wyrusza zatem na poszukiwania, zabijając po drodze zbirów barona i próbując odszukać ukochaną córkę. Co dodaje fabule smaku, przeciwnikiem Andersona nie są tylko najemnicy jego śmiertelnego wroga, ale również wspomnienia z dzieciństwa- a mianowicie śmierć jego ojca.
Wcielając się w rolę szukającego sprawiedliwości, będziemy mieli szansę odwiedzić między innymi indiańską wioskę, podróżować przez prerie i poznawać inne lokacje fascynującego Dzikiego Zachodu.
W grze Outlaws mamy do wyboru poziomy trudności. Podczas gdy w poziomach "Good" oraz "Bad" nasza postać jest mniej wrażliwa, na poziomie znacznie trudniejszym- "Ugly", zabić nas łatwiej. W grze w trybie multiplayer mamy możliwość wcielenia się w jedną z sześciu postaci. Do wyboru jest: "Bloody" Mary Nash, Matt "Dr. Death" Jackson, Chief Two-Feathers, James Anderson, "Gentleman" Bob Graham oraz Jack Sanchez. Każda z tych postaci ma zarówno wady, jak i zalety, związane na przykład z wytrzymałością i szybkością. W trybie multiplayer mamy do wybory jedną z ponad 1,500 stworzonych jak dotychczas map. Chociaż gra liczy sobie już prawie piętnaście lat, posiada skromną, chociaż oddaną grupę fanów. Niewątpliwym atutem gry Outlaws jest również muzyka skomponowana przez Clinta Bajakiana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Outlaws 2