Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ORION: Prelude

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Spiral Game Studios
Data dodania: 04.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - ORION: Prelude
ORION: Prelude to nadchodząca strzelanka sieciowa, która przenosi graczy w dość nietypowe środowisko. Mamy tu świat przyszłości, gdzie jetpacki sa na standardowym wyposażeniu żołnierzy, a na drodze graczy stają roboty bojowe i dinozaury. Takie piorunujący miks musi zaciekawić, więc wypada podać kilka informacji na temat tej ciekawej produkcji. Jej twórcy są wielkimi fanami starszych strzelanek, jak Quake czy Unreal Torunament i postanowili stworzyć współczesna produkcją utrzymaną w tamtych klimatach. Jako ze wykorzystują do stworzenia tego tytułu sprawdzony w dziesiątkach gier silniki Unreal 3.0, o jakość oprawy audiowizualnej możemy być spokojni.

Premiera gry zapowiedziana jest na ten rok. Będzie to tytuł multiplatformowy, nastawiony na zmagania żywych graczy. Wiadomo, ze ukaże się ORION: Prelude na PC, a także konsole PS3 i Xbox 360. Będą dostępne trzy tryby zabawy, a do ich rozgrywania udostępnionych zostanie siedem dużych map. Wymagania sprzętowe gry nie są jeszcze znane, ale oczywistym jest, że potrzebne będzie łącze sieciowe. Nie ukazał się póki co żaden trailer ORION: Prelude, jednak na screenach zamieszczonych w galerii przy tym opisie widzimy dość sporo z rozgrywki. Można wykonać ich download – jeżeli ktoś chciałby mieć klimatyczne tapety, będą jak znalazł.

Jako ze gameplay zapowiada się dość ciekawie, radzimy wypatrywać informacji o tej produkcji na stronach internetowych i na portalach branżowych. Choć nie wiadomo jeszcze, czy doczekamy się wydania ORION: Prelude pl, to jednak zabawa nie powinna sprawić problemów osobom nie znającym angielskiego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ORION: Prelude