Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Operation Flashpoint: Resistance

Kategoria: Gry akcji
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.09.2009
Rozmiar: 78.4MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1671

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Operation Flashpoint: Resistance

  • Pentium III 733MHz,
  • 256MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Operation Flashpoint: Resistance
Operation Flashpoint Resistance to samodzielne rozszerzenie do cieszącej się popularnością gry Operation Flashpoint. Jest to samodzielny dodatek, do którego uruchomienia nie potrzebujesz pełnej wersji podstawowej gry. Co ciekawe, przedstawione tu wydarzenia rozgrywają się przed tymi, jakie mieliśmy okazję poznać w podstawce. Jesteś ich ciekaw? Mamy dla Ciebie demo Operation Flashpoint Resistance. Oczywiście download Operation Flashpoint Resistance demo jest darmowy.
Wcielasz się tutaj w komandosa Victora Troske, który staje na czele ruchu oporu. Akcja gry ma miejsce w czasach bliskich współczesności, zaś miejscem jest wielka, licząca sobie ponad sto kilometrów kwadratowych wyspa Ngova. Ściagnij Operation Flashpoint Resistance w wersji demonstracyjnej, co pozwoli Ci poczuć smak partyzanckiej walki. Będziesz miał okazję do wypróbowania mechaniki gry i przetestowania kilku rodzajów broni palnej – od pistoletu po różnego rodzaju karabiny. Niestety, wersja ta nie pozwoli Ci niestety na wypróbowanie trybu multiplayer. Natomiast pełna wersja gry zabierze Cię w rozmaite rejony wyspy – od terenów mocno zurbanizowanych po gęstą dżunglę, a tryb wieloosobowy przyniesie kilka różnego rodzaju wyzwań.
Warto zaznaczyć, że wydano Operation Flashpoint Resistance tylko na PC.  Nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Operation Flashpoint Resistance, ponieważ wydano w naszym kraju od razu Operation Flashpoint Resistance pl. Jako że gra ma kilka lat (wydano ją w 2002 roku), możesz natknąć się w sieci na rozmaite dodatki do zabawy – jest dostępna między innymi solucja Operation Flashpoint Resistance. My ze swojej strony możemy zaoferować Ci kody Operation Flashpoint Resistance (to nie jest trainer Operation Flashpoint Resistance) oraz oficjalny patch Operation Flashpoint Resistance. Oczywiście te dodatki do Operation Flashpoint Resistance są za darmo.
Jeśli będziesz szukać w sieci informacji o grze, wpisuj uważnie jej nazwę. Często odnotowywaną przez wyszukiwarki błędną frazą jest „operation fleshpoint”, równie częstym błąd to „operations flesz point”.
Gra powinna działać płynnie na wszystkich używanych obecnie systemach operacyjnych, możesz więc grać w Operation Flashpoint Resistance na Windows 7, bez problemu uruchomisz również Operation Flashpoint Resistance mając Vista oraz XP. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz Operation Flashpoint Resistance w wersji demo i zobacz, jak Ci się spodoba gameplay gry.
Na końcu wypada jeszcze dodać, że tytuł ten ukazał się wyłącznie w wersji na PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Operation Flashpoint: Resistance