Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Operation Flashpoint: Red River

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Codemasters Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Operation Flashpoint: Red River

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2.4 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB pamięci w przypadku systemów Vista oraz 7)

Karta graficzna GeForce 7800 lub wydajniejsza (musi mieć co najmniej 256 pamięci)

6GB miejsca na twardym dysku

Opis - Operation Flashpoint: Red River

W Operation Flashpoint: Red River uczestniczymy w starciach w Tadżykistanie. Lokacje, w których przyjdzie nam walczyć, są niezwykle różnorodne. Najważniejsze założenia rozgrywki są dość podobne, do tego co znamy z poprzednich części. Jednak tym razem, twórcy zdecydowali się przedstawić konflikt zbrojny, w nieco inny sposób.

Gra bardziej skupia się na aspekcie pojedynczego człowieka, niż wojny jako takiej. Żołnierzy, których wcześniej traktowaliśmy po prostu jako zwykłych wojaków, mamy teraz okazję poznać od ludzkiej strony. Dowiadujemy się więcej o tym, jak konflikt zbrojny i wydarzenia, których są świadkami wpływają na ich odczucia i przekonania. Osiągnięto to w głównej mierze dzięki  licznym rozmowom, którym mamy okazję się przysłuchiwać.

Autorzy Operation Flashpoint: Red River nadal kładą spory nacisk na to, by jak najwierniej przedstawić graczom obraz wojny, wraz ze wszystkimi jej aspektami. Ponownie więc do naszej dyspozycji, jest rozbudowany i wiernie odwzorowany arsenał broni, która może ulegać zniszczeniu lub nawet nieoczekiwanie się zaciąć podczas bitwy. Już poprzednie odsłony serii były naprawdę realistyczne. Teraz twórcy postanowili pójść, jeszcze krok dalej. Żołnierze uczestniczący w bitwach, są przedstawicielami różnych klas, które determinują ich przydatność w poszczególnych rodzajach starć. Każdy zdobywa też z czasem doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na jego potencjał bojowy. Mimo wszystko nie zapomniano też o graczach początkujących, dla których Operation Flashpoint: Red River mogłoby się okazać grą zbyt trudną. Specjalnie dla nich, dodano możliwość aktywowania różnego rodzaju dodatków, ułatwiających rozgrywkę.

Pojawił się też usprawniony system wydawania komend naszym kompanom, dzięki czemu teraz w znacznie prostszy sposób, można kierować poczynaniami towarzyszących nam żołnierzy. Rozgrywka wieloosobowa jest niezwykle wciągająca. Oferuje nam wiele różnorodnych wyzwań. Możemy uczestniczyć nie tylko w klasycznych starciach, ale też poszukiwaniach żołnierza zaginionego na polu bitwy lub eskortować konwój, który będą próbowali zaatakować inni gracze. Bardzo interesujący jest również klasyczny tryb kooperacji, o którym nie zapomniano w Operation Flashpoint: Red River. Może w nim ze sobą współpracować, maksymalnie czterech graczy. Dodatkowo wspomagany jest przez ciekawe rozwiązanie dzięki, któremu wydarzenia na polu bitwy, są w dużym stopniu generowane losowo. Eliminuje to w znacznym stopniu liniowość rozgrywki, która jest dość dużą bolączką gier wojennych ukazujących się na rynku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Operation Flashpoint: Red River