Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Kategoria: Gry akcji
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.07.2009
Rozmiar: 1.4 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1601

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Operation Flashpoint: Dragon Rising

Procesor: dwurdzeniowy 3 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 8800 lub wydajniejszy model posiadający przynajmniej 512 MB pamięci

Wolne miejsce na dysku twardym: 8 GB

Opis - Operation Flashpoint: Dragon Rising

Seria gier Operation Flashpoint zdobyła uznanie wielu graczy. Stało się tak, w głównej mierze za sprawą niezwykłego poziomu realizmu. Nowa część kontynuuje ten trend. Tym razem jednak twórcy zdecydowali się, na trochę lepsze zbalansowanie poziomu trudności.

Dzięki temu również mniej doświadczeni gracze, mogą spróbować zmierzyć się z wyzwaniami, jakie czekają na nich w Operation Flashpoint: Dragon Rising. Akcja gry rozgrywa się na wyspie, o którą walczą największe mocarstwa świata gdyż okazało się, że posiada ona niezwykle bogate złoża surowców. Dzięki wykorzystaniu zdjęć satelitarnych, teren na którym toczymy zmagania, został bardzo dobrze odwzorowany.

Za sprawą zastosowania ulepszonego silnika graficznego, autorom udało się niezwykle wiernie przedstawić współczesne pole bitwy. Dbając o jak największy realizm rozgrywki, nie pominięto nawet takich szczegółów jak odwzorowane pór dnia, oraz zmieniających się warunków atmosferycznych. W grze znajdziemy ponad 70 rodzajów broni. Należy przyznać, że jest to pokaźny arsenał i żaden fan militariów nie będzie w tej kwestii zawiedziony, tym bardziej, że każdy z dostępnych rodzajów uzbrojenia, został wiernie przedstawiony.

W Operation Flashpoint: Dragon Rising spotkamy też wiele rodzajów pojazdów a nawet helikoptery. Oczywiście są to wyłącznie maszyny, które uczestniczą w realnych konfliktach zbrojnych. Miłośnicy pojedynków sieciowych, z pewnością nie mogą czuć się zawiedzeni w przypadku tej gry. W wirtualnych starciach może uczestniczyć nawet 32 graczy. Mogą oni rywalizować w wielu dostępnych trybach rozgrywki, dzięki którym mają możliwość zarówno współpracy ze sobą jak i rywalizacji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Operation Flashpoint: Dragon Rising

dodał: ~teedy , 27.11.2009

gdzie mozna znalezc opis misji \n bo jestem wsparciem dla czołgow i zanim dorte do miejsca rozgrywki wyłacza sie misja i klops jakaas podpowiedz ???\n

dodał: ~Lixtetrax , 14.10.2009

`mirror ... ej weź Ty naucz się pisać po polsku albo zacznij ponownie chodzić do podstawówki bo jak patrze na to, co piszesz to aż się niedobrze robi!

dodał: ~tazq , 08.10.2009

mirror, przecież u góry "[TYLKO OPIS GRY]" -.-'

dodał: ~mirror , 10.07.2009

eeee weduk mnie nic tu nie ma tylko są zdjęcia z gry ja gdybym chciał to bym miał pełną wersję za darmo a nie demo wejdzicie na mirror edge tam sa moje komentarze i tam znajdiecie jak pobrac pelna wersje