Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Operation Flashpoint: Cold War Crisis 1.42

Kategoria: Gry akcji
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2009
Rozmiar: 60.39MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1620

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Operation Flashpoint: Cold War Crisis

  • Pentium III 500MHz,
  • 128MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Operation Flashpoint: Cold War Crisis
Operation Flashpoint: Cold War Crisis to pierwsza część znakomitej strzelanki FPP, która zapewniła ogromny sukces czeskiemu studiu Bohemia Interactive, które dzięki tej grze zostało rozsławione na całym świecie.  Gra ukazała się wyłącznie na komputerach osobistych, a jej premiera miała miejsce w 2001 roku. Cold War Crisis to taktyczna strzelanka, która charakteryzuje przede wszystkim ogromny realizm działań wojennych. Download Operation Flashpoint: Cold War Crisis pozwala graczom na wniknięcie w wirtualny świat gry, by szybko stać się jego częścią. Akcja gry przenosi graczy do roku 1985, kiedy to świat staje się świadkiem konfliktu pomiędzy Sowietami, a państwami Zachodu, z USA na czele. Gracz wciela się początkowo w postać szeregowca, który wraz ze swoim oddziałem zostaje wrzucony w wir walki na ogromnych obszarach, które są dostępne w grze. Na starcie jest on częścią tego oddziału, by wkrótce stać się jego dowódcą. By dowiedzieć się czegoś więcej warto pobrać demo Operation Flashpoint: Cold War Crisis, które pozwala na rozegranie misji, na przykładowej mapie. Download demo Cold War Crisis jest dostępny na naszej stronie.

Wspaniała grafika, realizm gry, otwarte i ogromne mapy to nie jedyne atuty Operation Flashpoint. Gra oferuje ogromną liczbę misji, a także trybów z kampanią i multiplayer’em włącznie. Także paleta broni w grze zasługuje na uznanie, a także liczba pojazdów, za których sterami może zasiąść gracz. Można w niej znaleźć nie tylko pojazdy wojskowe, ale i cywilne, a wśród nich Skodę.  Gra jest dość trudna i wymagająca, dlatego warto wyposażyć się w kody do Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Pozwalają one na uzyskanie sporo profitów podczas rozgrywki, co się przyda zwłaszcza mniej doświadczony graczom. W Operation Flashpoint: Cold War Crisis kody są bardzo proste w użyciu, a co najważniejsze możecie je znaleźć w naszym serwisie. Ponieważ gra nie ustrzegła się błędów to warto także pobrać patch do Operation Flashpoint: Cold War Crisis, który jest również dostępny na naszej stronie. Cold War Crisis patch aktualizuje grę do najnowszej wersji i dodaje masę poprawek.  W Internecie można znaleźć także trainer do Operation Flashpoint: Cold War Crisis, który podobnie jak kody ułatwia grę. 

Niestety nie wydano Cold War Crisis po polsku i gracze skazani są na wersję angielską gry. Brak Cold War Crisis pl nie przeszkadza jednak w rozgrywce. Wymagania gry nie są za wysokie, dlatego gra powinna bez problemów działać na większości obecnych PCtów. Cold War Crisis wymaga XP, Vista, bądź starszych wersji tego systemu operacyjnego. Nie powinno być też trudności z uruchomieniem Cold War Crisis z Windows 7. Na naszej stronie znajduje się masa dodatków do Cold War Crisis do pobrania. Oczywiście zarówno patch, jak i dodatkowe mapy do Cold War Crisis są za free, dlatego zachęcamy do skorzystania z nich.

Pobierz demo Cold War Crisis i zagraj w jedną z najbardziej realistycznych strzelanek na PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Operation Flashpoint: Cold War Crisis

dodał: ~ADMIN XD , 17.01.2010

GRA JEST ZABOMBISTA

dodał: ~riczi , 28.10.2009

mam te gre juz pare lat,i szlak mnie tafia!!!!jak mam grac przez multiplaya