Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NecroVisioN: Przeklęta Kompania

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Farm51
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - NecroVisioN: Przeklęta Kompania

Core 2 Duo 1.8 GHz, karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza, 2 GB RAM, 8 GB HDD
Opis - NecroVisioN: Przeklęta Kompania

NecroVisioN: Przeklęta Kompania to kontynuacja polskiego fps-a  Necrovision, który dość ciepło został przyjęty przez graczy na całym świecie.  Co ciekawe, część druga opisuje nam wydarzenia, jakie rozegrały się przed częścią pierwszą.  Tak więc NecroVision: Lost Company można uznać za prolog do Necrovision. A czy warto zainwestować w ten tytuł?

Niestety, nie jest możliwy download NecroVisioN w wersji demo. Mamy jednak na swoich stronach oficjalny trailer NecroVisioN oraz filmik z gry. Te  materiały wideo pokażą Ci, jak prezentuje się rozgrywka oraz czego spodziewać się po oprawie audiowizualnej tej produkcji.  Sam gameplay NecroVisioN to dynamiczny shooter fpp, w którym sterujemy niemieckim żołnierzem w czasie I wojny światowej. Odkrywa on, że w konflikcie biorą udział także nieludzkie siły – jak demony czy zombie. Kampania dla jednego gracz składa się z 10 misji, w których możesz eliminować wrogów przy wykorzystaniu kilku rodzajów broni. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demo NecroVisioN do pobrania, ponieważ w tej części jest dane graczowi między innymi posterować czołgiem. Jeśli grałeś w pierwszą część, z pewnością zaskoczy Cię zakończenie tej rozgrywki. Oczywiście nie będziemy go tu zdradzać.

Nie brak także trybu wieloosobowego, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami. NecroVisioN wydano po polsku, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie NecroVisioN.  Jeśli zdecydujesz się na nabycie pełnej wersji gry, mamy dla Ciebie kilka użytecznych do niej rzeczy. Przede wszystkim są to kody NecroVisioN, które uatrakcyjnią zabawę. Prócz tego w galerii przy tym opisie znajdują się grafiki. Jeśli chcesz, pobierz te screenshoty NecroVisioN za darmo – świetnie nadają się na tapety dla twojego pulpitu. Na stronie ofiicjlanej gry znajdziesz także niejeden darmowy materiał NecroVisioN (czasem błędnie pisany jako ncrovision) – jak na przykład concept arty czy inne tapety. Dzięki oficjalnej stronie gry masz okazję także dowiedzieć się wszystkiego o pierwszej części.

Ukazała się wersja NecroVisioN tylko na PC. Jak na dzisiejsze czasy wymagania NecroVisioN nie są zbyt wysokie i gra powinna działać płynnie na każdym sprzęcie. Nie ma opcji otrzymania NecroVisioN za free – jednak cena gry jest dość atrakcyjna. Jeśli więc lubisz klimaty wojenne w połączeniu z niezwykłościami, NecroVisioN pl powinno przypaść Ci do gustu.  Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NecroVisioN: Przeklęta Kompania