Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Necrovision

Kategoria: Gry akcji
Producent: The Farm 51
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.03.2009
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 492

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Necrovision

Minimalne wymagania sprzętowe:

System Operacyjny: Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny powinien być zaktualizowany o najnowsze patche)
Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
Pamięć: 1 GB RAM (Microsoft® Windows® XP) / 1.5GB (Microsoft® Windows® Vista)
Karta graficzna: 256 MB Video RAM lub więcej z DirectX9 Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1600 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 8.0 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c zintegrowana karta, głośniki lub słuchawki
DVD-ROM

Zalecane wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System (Operacyjny powinien być zaktualizowany o najnowsze zmiany)
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.80 GHz or AMD X2 5000+ lub lepszy
Pamięc: 2 GB RAM lub więcej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce seria 8800 or ATI Radeon HD seria 38xx lub lepsza
Miejsce na dysku: 8.0 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c karta zintegrowana, głośniki lub słuchawki
DVD-ROM

Wymagania dla trybu multiplayer
1 płyta z grą na 1 komputer
Gra przez Internet: przynajmniej 56 Kbps, rekomendowane szybsze połączenie
Sień lokalna: TCP/IP z LAN
Opis - Necrovision

Pobierz darmowe demo najnowszej polskiej gry akcji z elementami horroru - Necrovision!

Gra NecroVision to polski FPS osadzony w czasie Pierwszej Wojny Światowej. W tej grze poruszamy się po różnorodnych lokacjach - od przerażających, pełnych trupów i krwi okopów Pierwszej Wojny Światowej, po ukryte laboratoria i podziemne jaskinie, splugawione przez makabrycznych nieumarłych.

Pobierz darmowe demo gry Necrovision i wciel się w Simona Bunkera - amerykańskiego żołnierza walczącego w szeregach Ententy. W krwawej walce musisz przebić się przez legiony Niemców i zamaskowanych potworów by zejść pod powierzchnię ziemi gdzie toczy się druga wojna - konflikt pomiędzy demonami a wampirami.

Gra Necrovision zainspirowana została znanym horrorem autorstwa słynnego amerykańskiego pisarza H.P. Lovercrafta, który łączył historyczne lokacje i bronie z koszmarnymi istotami. Dzięki temu połączeniu gracz może walczyć z wrogami z użyciem autentycznej broni z Pierwszej Wojny Światowej, ponadludzkich demonicznych artefaktów,  czy też technologii wampirów. A Ty trafiasz w sam środek konfliktu...

Cechy charakterystyczne gry Necrovision to między innymi intensywne i wybuchowe walki, pojedynki z wielkimi bossami, System Walki + System Czarów, mix realistycznych i fantastycznych broni, przeciwników i podłoża walki. Nadto w grze Necrovision znajdziesz licznie występujące interaktywne elementy i proste zagadki dodające głębi rozgrywce. Do eksterminacji przeciwników otrzymujesz szereg realistycznie odwzorowanych broni z okresu, nadto dochodzą ponadludzkie moce i artefaktów. Możesz również walczyć wręcz pięściami lub przy wykorzystaniu kolb posiadanych broni.

Pobierz darmowe demo gry i poczuj przedsmak­ prawdziwej grozy. Necrovision odsłoni Ci świat, którego istnienia nawet nie podejrzewasz. Przemierzaj coraz to nowsze lokacje, niszcz napotykanych wrogów i nie daj się zniszczyć. Necrovision to ciężka walka o przetrwanie, z której wyjdą cało tylko nieliczni.

Za powstanie gry Necrovision odpowiada gliwickie studio FARM 51. Ściągnij darmowe demo i przekonaj się, że i Poalcy potrafią robić udane, oryginalne gry akcji. Demo pozwoli Ci na ocenę całości. Czy odważysz się stanąc oko w oko z przerażającymi istotami z czeluści...?

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Necrovision