Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Natural Selection 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Unknown Worlds Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Natural Selection 2

Już wkrótce!
Opis - Natural Selection 2

­Mamy doskonałą informację dla wszystkich fanów, jednego z najlepszych modów do gry Half Life, a mianowicie Natural Selection. Studio Unknown Worlds Entertainment ogłosiło jakiś czas temu wydanie gry Natural Selection 2 będącej pełnoprawną kontynuacją znakomitej poprzedniczki. Oprócz Natural Selection 2 na PC, planowane jest wydanie specjalnej wersji również na konsole nowej generacji. Na pewno będzie możliwa gra w Natural Selection 2 na Xbox 360. Niestety co do wersji Natural Selection 2 na PS3 jeszcze nic nie jest pewne i musimy poczekać na więcej informacji. Premiera Natural Selection 2 została wyznaczona na 2010 i powinien to być już ostateczny termin jej wydania. Na razie nie wiadomo czy ukarze się demo Natural Selection 2, ale miejmy nadzieję, że tak.

Natural Selection 2 Game to ponownie gra, która ma stanowić skrzyżowanie FPS z RTS. Tym razem jednak twórcy mają zamiar stworzyć pełnoprawny tytuł, który już nie będzie darmowym dodatkiem. Prace nad grą są już dość zaawansowane, co zresztą prezentuje galeria z Natural Selection 2. Gra ponownie ma oferować graczom porywającą i bardzo wciągającą rozgrywkę online na kilkudziesięciu mapach. Na razie sam gameplay z Natural Selection 2 nie jest jeszcze dostępny, ale wiadomo, że gracz ponownie będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron, a mianowicie kosmitów, bądź ludzi. Patrząc na screenshot z Natural Selection 2 widać, że gra nareszcie zyska dopracowaną oprawę graficzną, której nie powstydziłaby się, żadna z nowszych pozycji. Przez to wymagania Natural Selection 2 na pewno ulegną sporemu wzrostowi. Nie powinno być za to żadnych problemów z grą w Natural Selection 2 pod Windows 7. Więcej informacji na jej temat prezentuje trailer z Natural Selection 2, który za free możecie obejrzeć na naszej stronie. Gdy tylko pojawi się download Natural Selection 2 to na pewno znajdziecie go u nas, więc nic tylko czekać. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Natural Selection 2