Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Natural Selection

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Unknown Worlds Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Natural Selection

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D

Opis - Natural Selection

­Natural Selection to gra będąca modyfikacją jednego z najbardziej wpływowych tytułów w historii, a mianowicie Half Life. Natural Selection do pobrania z naszej strony to skrzyżowanie klasycznego FPSa i strategii, i właśnie to nietypowe połączenie zapewniło sukces tej pozycji. Grę stworzyło studio Unknown Worlds Entertainment i szkoda, że nie zdecydowano się na wydanie demo Natural Selection. Nie jest możliwa również gra w Natural Selection po polsku co dodatkowo można zapisać na minus. Brak Natural Selection pl nie jest jednak barierą nie do pokonania, gdyż gra ta wymaga znajomości języka angielskiego na bardzo podstawowym poziomie, dlatego spolszczenie do Natural Selection jest zbędne. Najważniejsze jest jednak to, że gra w Natural Selection jest za darmo, gdyż twórcy nie zdecydowali się na pobieranie opłat. Co równie ważne pomimo swojego wieku, download do Natural Selection jest wciąż bardzo bogaty i aktualizowany. Pobierz Natural Selection i zagraj w jeden z najlepszych modów Half Life na rynku.

W grze dostępne są dwie rasy, a mianowicie Kharaa (kosmici) i Frontiersmen (ludzie). Gra jest nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę online i zastosowano w niej, tak jak w HL widok FPP. Grafika nie prezentuje się tak jak to było jeszcze 7 lat temu, gdy ukazała się pierwsza wersja tego moda, co zresztą widać na trailer z Natural Selection. Na szczęście częste aktualizacje sprawiły, że „odświeżona” i aktualna wersja gry ukazała się w 2007 roku. Przed grą warto wiec pobrać patch do Natural Selection, który pozwoli na grę w najbardziej „dopakowaną” wersję tej gry. W razie trudności mogą się przydać również kody do Natural Selection, które pozwalają na odblokowanie kilku bonusów. Oczywiście tego typu dodatki do Natural Selection są za free. Na razie nie wiadomo jest jak wygląda współpraca Natural Selection z Windows 7, ale nie powinno być problemów w tej kwestii. Ściągnij Natural Selection i sprawdź jak wygląda świat ciągłej walki dwóch cywilizacji, w którym musisz się odnaleźć. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Natural Selection