Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mount & Blade v 1011

Kategoria: Gry akcji
Producent: Tale Worlds
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 381 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 7123

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mount & Blade

  • 700 MB HDD
  • 512 RAM
  • karta
    graf. 64 MB
  • 700 MB HDD

Opis - Mount & Blade

Pobierz darmowe demo wspaniałej gry akcji Mount&Blade!

Mount&Blade to niezwykła gra, będąca połączeniem gry akcji, gry fabularnej oraz strategicznej. Wcielasz się w wojownika w świecie Caladrii - jest on podobny do naszego średniowiecza. Istnieje tu pięć zwalczających się królestw - stań po stronie któregoś z nich. Pobierz darmowe demo gry - ukaże Ci wszystkie jej możliwości. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości rozwoju postaci powyżej siódmego poziomu.

Bezpłatne demo gry Mount&Blade pozwoli Ci na stworzenie wymarzonej postaci, podróżowanie nią po rozległej mapie krainy, toczenie walk z bandytami, wrogimi wojskami. Zdobywaj zamki, podbijaj terytoria i spraw, by przeciwnicy drżeli słysząc Twe imię! Wszelkie podróże widzisz na trójwymiarowej, przestrzennej mapie. Tu sterujesz swym oddziałem. Gdy dochodzi do starcia, bierzesz w nim udział bezpośrednio. Wówczas akcję obserwujesz perspektywy pierwszej osoby. Czym walczysz? Czym tylko chcesz - miecz, topór, kusza, łuk - wszystko do Twej dyspozycji. Walcz konno lub pieszo, wydawaj rozkazy w czasie rzeczywistym, pokaż swe talenty dowódcze!

Darmowe demo Mount & Blade z pewnością zachęci Cię do zakupu pełnej wersji gry. Mount&Blade to dziesięć minut nauki, a potem zabawa przez lata - nigdy się nie nudzi, nadto dochodzą mody tworzone przez fanów gry, dzięki którym Mount&Blade staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Nie zwlekaj wiec - pobierz bezpłatnie darmowe demo i ruszaj na szlak ku chwale!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mount & Blade

dodał: ~czoper , 25.12.2011

mount blade to najlepsza gra strategiczna jaka znam

dodał: ~czoper , 25.12.2011

mount blade to najlepsza gra strategiczna jaka znam

dodał: ~J am , 13.03.2010

gra bardzo dobra grafika taka sobie w niektórych modach lewitujące topory nad głową szczegulnie w rosyjskim modzie wiek smuty

dodał: ~Massey , 30.12.2009

można gdzieś ściągnać pełna wersje??

dodał: hacdaihai , 06.08.2009

ja chce naladowac mount&blade!!!!!!!!!!

dodał: ~Psychotxic , 08.06.2009

Gra bardzo dobra, gorąco polecam sciąganie modów które mocno uhistoryczniają grę.