Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortyr: Operacja Sztorm

Kategoria: Gry akcji
Producent: City Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 594.38MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1966

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mortyr: Operacja Sztorm

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza),
  • 4 GB HDD
Opis - Mortyr: Operacja Sztorm

Operacja Sztorm to kolejna odsłona najsłynniejszej serii polskich shooterów fps. Tym razem sterowany przez gracza bohater otrzymuje poważne zadanie – musi zlikwidować najważniejsze persony III Rzeszy, w tym Goebbelsa, Himmlera i Goeringa. Droga do nazistowskich dygnitarzy nie jest łatwa, a jaki jest początek tej eskapady, możesz przekonać się samemu, pobierając Mortyr: Operacja Sztorm free demo.

Pełna wersja gry to kilkanaście misji osadzonych zarówno na terytorium Niemiec, jak i w okupowanej Francji oraz Polsce. Twórcy Mortyra zadbali o różnorodność lokacji, dlatego też z pewnością nie będziesz się tu nudzić. Pobierz Mortyr: Operacja Sztorm w wersji demonstracyjnej, aby poznać mechanikę gry oraz dostępny arsenał. Masz tu między innymi pistolet Luger, karabin Stern, a także możesz zrobić wielkie „bum” przy użyciu panzerfaustu. Nie zabraknie także granatu, a w krytycznej sytuacji możesz posiłkować się nożem. Download Mortyr: Operacja Sztorm za darmo da Ci możliwość przetestowania celności na wrogach. Ściągnij także demo Mortyr: Operacja Sztorm, aby zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji. Gra nie jest może jakaś olśniewająca pod tym względem, ale nadrabia gameplayem i dynamiczną akcją. Możesz zresztą obejrzeć dostępny w wielu miejscach sieci trailer Mortyr: Operacja Sztorm.

Oczywiście wydano Mortyr: Operacja Sztorm po polsku, więc nabywając grę masz od razu Mortyr: Operacja Sztorm pl. Przyda Ci się do niej oficjalna łatka. Patch Mortyr: Operacja Sztorm znajdziesz na naszych stronach, podobnie jak i kody Mortyr: Operacja Sztorm. Jeśli lubisz tryb multiplayer, gra nie zawiedzie Cię, oferując kilka rozległych map, na których może walczyć nawet szesnastu graczy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortyr: Operacja Sztorm