Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortyr III: Akcje Dywersyjne

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: City Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortyr III: Akcje Dywersyjne

  • Pentium 4 1.6 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 lub lepsza),
  • 2 GB HDD,
Opis - Mortyr III: Akcje Dywersyjne

Seria polskich gier akcji Mortyr cieszy się wśród graczy dość duża sympatią. Na naszych stronach znajdziesz opis wszystkich jej części, zaś tutaj przedstawimy Ci Mortyr 3: Akcje Dywersyjne. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo Mortyr 3 , więc mamy nadzieje, że poniższe informacje pomogą Ci podjąć decyzję o ewentualnym zakupie tego tytułu.

Akcja gry osadzona jest w 1942 roku w okupowanej Polsce. Przybywa tu człowiek wysłany przez rząd w Londynie, aby szkolić partyzantów oraz działać na tyłach wroga. W związku z tym w wydanym tylko na PC Mortyr 3 skupiać się będziemy zarówno na bezpośredniej walce z wrogiem, jak też i cichej robocie sabotażowej. Tym bardziej szkoda, że nie jest możliwy download Mortyr 3 w wersji demo, ponieważ gra ma dość udany gameplay. Podczas zabawy przyjdzie nam przemierzać różnorakie lokacje, między innymi Warszawę. Akcja gry toczyć się będzie zarówno na otwartej przestrzeni, jak i też w zamkniętych budynkach.

Jeżeli nabędziesz ten tytuł, możemy Ci pomóc w jego ukończeniu. Nan naszych stronach znajdziesz kody Mortyr 3 Akcje Dywersyjne. Kody do Mortyr 3 są za darmo. Mamy także obrazki z Mortyr 3 do pobrania. Znajdują się one przy tym opisie. Download screenów z Mortyr jest również darmowy. Ukażą Ci one oprawę graficzną tej produkcji. Warto zauważyć, że pod względem technicznym gra została dopracowana w najmniejszym szczególe, dlatego też nie ukazał się żaden patch Mortyr 3.

Gra Mortyr 3 to tytuł, który powinien poznać każdy miłośnik shooterów osadzonych w realiach II Wojny Światowej!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortyr III: Akcje Dywersyjne

dodał: ~rafał , 24.09.2013

super gra.

dodał: ~SantosPL , 18.08.2013

fajna gra

dodał: ~bercik , 13.10.2010

oto jest pytanie

dodał: ~nowy , 28.06.2010

jak pobrac???