Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortyr 2: For Ever

Kategoria: Gry akcji
Producent: Mirage Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 111.27MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3119

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mortyr 2: For Ever

  • Pentium III 800 MHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
Opis - Mortyr 2: For Ever

Mortyr 2 For Ever to druga odsłona serii dynamicznym fpsów osadzonych w realiach II wojny światowej. Gra Mortyr 2 ukazała się kilka lat temu i zebrała dość dobre recenzje w prasie branżowej. Możesz sprawdzić, co zachwyciło recenzentów, bowiem mamy dla Ciebie wersję demo Mortyr 2 do pobrania.

Demo Mortyr pozwoli Ci zapoznać się z gameplayem gry oraz arsenałem dostępnym dla bohatera. Twoją postacią jest Sven, Szwed skoligacony z bohaterem pierwszego Mortyr, Sebastainem. Odkrywa on plany sekretnej superbroni nazistów i postanawia zapobiec jej użyciu. W praktyce wygląda to tak, że biegamy po kolejnych planszach i eliminujemy kolejnych nazistów. Download Mortyr w wersji demo da Ci możliwość ocenienia systemu obrażeń oraz realizmu broni – mamy tu karabiny maszynowe, pistolety i inną broń z epoki. Żadnych dziwnych narzędzi mordu w wydanym wyłącznie na PC Mortyr 2 nie uświadczysz. Mimo to gra Mortyr 2 wciąga, a jej dużym atutem jest fabuła, dzięki której mamy okazję odwiedzić sporą część okupowanej przez III Rzeszę Europy. Wszędzie czekają cała stada przeciwników, którym musisz udowodnić celność swego oka.

Download Mortyr w wersji demo da Ci oczywiście tylko namiastkę pełnej wersji tego tytułu. Jeśli zdecydujesz się nabyc ten tytuł, przyda Ci się patch Mortyr 2, który jest do pobrania z naszych stron. Oczywiście download łatki Mortyr 2 jest za darmo. W sieci znajdziesz także kody Mortyr 2, dzięki którym rozgrywka stanie się dość łatwa. Wpisz w wyszukiwarce „mortir 2 for ever kody”, a powinieneś je bez problemu znaleźć.

Jeśli wiec lubisz dynamiczne shootefy, zapoznaj się koniecznie z Mortyr 2!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortyr 2: For Ever