Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortyr

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Corwin Software Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortyr

  • Pentium II 266MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Mortyr
Wydana dekadę temu gra Mortyr to jedna z pierwszych polskich produkcji, które mogły stanąć wówczas do konkurencji z zachodnimi produkcjami. Mortyr (jako że powstała cała seria, możemy tu mówić o Mortyr 1) przenosił nas w alternatywny świat, gdzie wojska III Rzeszy wygrały II wojnę światową i opanowały świat. W jaki sposób? Przez wynalezienie wehikułu czasu, którym agenci Hitlera dostali się do przyszłości i wzięli stamtąd „Wunderwaffe”. Niestety, podróżowanie w czasie naruszyło – dosłownie – równowagę świata i prowadzą powoli do katastrofy.

W wydanej wyłącznie na PC grze Mortyr wcielamy się w Sebastiana, zaś podczas zabawy cofamy się do czasów II Wojny Światowej aby zniszczyć wehikuł czasu. Niestety, wydawca nie zdecydował się na publikację wersji demo Mortyr, a mimo upływu dekady od premiery download Mortyr w pełnej wersji nie jest możliwy. Dlatego też opiszemy CI ją pokrótce: zawiera ona osiemnaście etapów, zaś jej akcja toczy się zarówno w przeszłości, jak i przyszłości. Znajdujesz się w zamku, będącym nazistowską bazą do badań nad podróżami w czasie. Niestety, brak grywalnej wersji Mortyr do pobrania sprawia, że nie poznasz tego tytułu przed ewentualnym zakupem. Tym bardziej szkoda, że każda epoka ma swój odmienny zestaw broni oraz przeciwników.

Jeżeli gra Mortyr znajdzie się w Twej kolekcji, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że na naszych stronach znajdziesz kody do Mortyr, dzięki którym ułatwisz sobie zabawę. Nie działają one w trybie multiplayer, znajdującym się w Mortyr pl (daje on w sumie dziesięć poziomów do zabawy między żywymi graczami). Nie ukazał się żaden patch Mortyr, tak więc download łatk Mortyr nie jest CI potrzebny. Może jednak zainteresuje Cię, że mamy demo drugiej odsłony i kody do Mortyr Akcje Dywersyjne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortyr

dodał: ~Jenek , 28.01.2010

Jest napisane że tylko opis do gry.. Trzeba być uważnym...

dodał: ~ononim , 20.01.2010

e gdzie jest link do pobrania

dodał: ~anonimus , 31.12.2009

eeeee gdzie jest link