Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortal Kombat 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eurocom Entertainment Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.01.2010
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortal Kombat 4

Pentium 233MHz, 32MB RAM
Opis - Mortal Kombat 4

Seria Mortal Kombat na PC znana jest wszystkim, którzy pamiętają czasy DOSa i pierwszych powszechnie dostępnych joysticków. Swój początek miała jeszcze na automatach na początku lat 90-tych. Zarówno system łączenia ciosów (tzw. combo) i krwawa estetyka, jak i obecne w Mortal Kombat ciosy Fatality zyskały grze wielu fanów od samego początku jej istnienia. Dla mniej zorientowanych – Fatality to sposób na wykończenie już i tak pokonanego przeciwnika po wygranej walce, różniący się w zależności od postaci, która go dokonuje. Postacie z gry Mortal Kombat miały też różne ciosy specjalne, Sub-Zero mógł zamrozić przeciwnika, a w ramach Fatality wyrwać mu głowę wraz z kręgosłupem, Scorpion wyrzucał z dłoni sznurowy harpun i ział ogniem, a stary i potężny Raiden wysyłał elektryczne pociski lub leciał przez całą planszę niczym torpeda, by powalić przeciwnika. Jeśli nie grałeś w starsze wersje Mortal Kombat, pobierz je z sieci już teraz – pierwsze Mortal Kombat dostępne są online, wystarczy wyszukać „mortal kombat download” (również sam Mortal Kombat 4 jest do pobrania z sieci). Czwarta gra z serii Mortal Kombat ukazała się na PlayStation, ale nieprawdziwe są pogłoski o wydaniu Mortal Kombat 4 na ps2, jak i wersji Mortal Kombat 4 na PS Portable (wyszło natomiast Mortal Kombat 4 na N64!).


Mortal Kombat 4 na PC pojawiła się w 1998 r., ale pomimo zainteresowania fanów serii nie zdobyła tak dużej popularności jak poprzednie części, które stały się inspiracją dla Mortal Kombat Trilogy. W Mortal Kombat 4 gameplay oczywiście jest bardzo podobny do pierwszej, jak i kolejnych części, w których przechodzimy przez kolejne stopnie trudności aż do samego bossa. Najważniejszą różnicą jednak jest to, że walczymy tu już nie na dwuwymiarowych arenach, ale w świecie przestrzeni 3D. Jeśli nie widziałeś jeszcze Mortal Kombat 4, pobierz screeny z naszej galerii. Z kolei w wyszukiwarce wpisz „mortal kombat 4 free download” lub „mortal kombat 4 pc download”, aby znaleźć grę w sieci.


Różne gry Mortal Kombat mają podobnych bohaterów, jak znani od początku Johnny Cage, Kano, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Reptile, Goro, czy Shang Tsung, a także i panie – jak Sonya Blade. W drugiej części pojawili się m.in. Baraka, Jax, Kung Lao i Mileena oraz boss Shao Kahn, w trzeciej – choćby Cyrax, Sheeva, czy Kabal. Z kolei w Mortal Kombat 4 game możemy poznać takie postacie, jak Fujin, bóg wiatru i sprzymierzeniec Raidena, Jarek, ostatni Czarny Smok, Kai, mnich z zakonu Shaolin i przyjaciel Liu Kanga, czarnoksiężnik Quan Chi, Reiko, Tanya, czy wreszcie Shinnok, jeden ze Starszych Bogów. Pojawia się też w Mortal Kombat 4 Goro, lecz jako ukryta postać, którą możemy zagrać! Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, przejdź do podstrony kody w dziale „dodatki” na naszej stronie lub szukaj w sieci „mortal kombat 4 cheats”.


Ukazały się też odsłony Mortal Kombat na xbox, jednak już późniejszych części serii, jak Deception, czy Armageddon. Szukając gry w sieci pamiętaj o poprawnym wpisaniu jej nazwy (widzieliśmy już „mortal combat”, czy „mortal 4 kombat” itp.).


Jeśli masz gdzieś starą konsolę, zagraj też w Mortal Kombat 4 na PlayStation. Tymczasem pamiętaj, by zobaczyć prezentujący Mortal Kombat 4 trailer (szukaj mortal kombat 4 trailer download) lub film z gameplayem z Mortal Kombat 4 za free na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortal Kombat 4

dodał: ~lollo , 16.06.2013

cool

dodał: ~rafał , 26.02.2011

extra podoba mi się xD :D

dodał: ~SZombierski , 26.02.2011

dobre

dodał: ~anonim , 18.08.2010

dobre ;)