Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortal Kombat 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Midway Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.01.2010
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortal Kombat 2

Prawie każdy pecet
Opis - Mortal Kombat 2
Seria Mortal Kombat na PC znana jest wszystkim, którzy pamiętają czasy DOSa i pierwszych powszechnie dostępnych joysticków. Swój początek miała jeszcze na automatach na początku lat 90-tych. Zarówno system łączenia ciosów (tzw. combo) i krwawa estetyka, jak i obecne w Mortal Kombat fatality zyskały grze wielu fanów od samego początku jej istnienia. Dla mniej zorientowanych – fatality to sposób na wykończenie już i tak pokonanego przeciwnika po wygranej walce, różniący się w zależności od postaci, która go dokonuje. Postacie z gry Mortal Kombat miały też różne ciosy specjalne, Sub-Zero mógł zamrozić przeciwnika, a w ramach Fatality wyrwać mu głowę wraz z kręgosłupem, Scorpion wyrzucał z dłoni sznurowy harpun i ział ogniem, a stary i potężny Raiden wysyłał elektryczne pociski lub leciał przez całą planszę niczym torpeda, by powalić przeciwnika. Jeśli nie grałeś w starsze wersje Mortal Kombat, pobierz je z sieci już teraz – pierwsze Mortal Kombat dostępne są online, wystarczy wyszukać „mortal kombat download” (również sam Mortal Kombat 2 jest do pobrania z sieci).

Druga gra Mortal Kombat pojawiła się w 1994 r. i, podobnie jak pierwsza, cieszyła się dużą popularnością wśród graczy, a później pośrednio weszła w skład tzw. Mortal Kombat Trilogy. Po latach pojawiła się również nieco odświeżona Mortal Kombat 2 na PS3 (jako Mortal Kombat II w 2007 r. w ramach PlayStation Store). W Mortal Kombat 2 gameplay oczywiście jest bardzo podobny do pierwszej, jak i kolejnych części. Walczymy tu na dwuwymiarowych arenach z pojedynczym przeciwnikiem, przechodząc przez kolejne stopnie trudności aż do bossa, Shao Kahna. Poza fatality możemy też użyć Friendship lub Babality po wygranej walce. Szukaj w sieci „mortal kombat 2 free download”, „mortal kombat 2 pc download”, czy „mortal kombat ii download”, aby znaleźć grę.

Zobacz też prezentujący Mortal Kombat 2 trailer, a właściwie film z gameplay’em na naszej stronie. Druga część MK wyszła zarówno na PS, jak i PS3, natomiast nieprawdziwe są pogłoski o wydaniu Mortal Kombat 2 na ps2. Ukazały się też odsłony Mortal Kombat na xbox, jednak już późniejszych części serii, jak Deception, czy Armageddon. Szukając gry w sieci, pamiętaj o poprawnym wpisaniu jej nazwy (widzieliśmy już „mortal combat”, czy „mortal 4 kombat” itp.).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortal Kombat 2

dodał: ~rado3423 , 12.09.2016

zajkebista

dodał: dumelkowal10 , 04.04.2010

:D