Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mob Ties Tokyo

Kategoria: Gry akcji
Producent: Electronic Visual Elements
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 83 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 345

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mob Ties Tokyo


  • Procesor: 2.0 GHz
  • 1 GB RAM.
  • HDD: 2GB
  • Sound Blaster Pro
  • DirectX 9.0c
Opis - Mob Ties Tokyo

Pobierz darmowe demo dynamicznej gry akcji Mob Ties Tokyo! ­Mob Ties Tokyo to gra akcji widziana z perspektywy pierwszej osoby. Takuma Ishikawa, zamożny japoński biznesmen postanowił zerwać powiązania z mafią i jest prześladowany i szantażowany przez przestępców. Triada rozgościła się w jego nocnym klubie i prowadzi tam swoje niecne interesy, między innymi handel narkotykami. Ishakawa wynajął cię byś uporał się z jego prześladowcami i pomógł rozpocząć legalną działalność. Do Twojej dyspozycji oddano takie broni­e jak pistolet G-18, karabin maszynowy, karabin snajperski, a także bronie do walki wręcz - między innymi katanę.­

Pobierz bezpłatne demo gry akcji Mob Ties Tokyo i poczuj przedsmak ponurego półświatka nielegalnych interesów i zorganizowanej przestępczości. Wkrocz w krwawy świat zwalczających się gangów i stań po jednej ze stron konfliktu. Wersja demonstracyjna gry pokaże Ci jej możliwości.

Gra przeznaczona jest dla starszych graczy.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mob Ties Tokyo