Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mini Ninjas

Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1766

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mini Ninjas

  • Core 2 Duo 2.6GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 128MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 6GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Mini Ninjas

Gra mini ninjas to, jak nazwa wskazuje, bitewna gra akcji, w której będziesz musiał się wykazać zręcznością i sprytem jako jeden z najmniejszych wojowników ninja w dalekowschodnich dziejach. Zapowiedziana przez Eidos, wydawcę mini ninjas, premiera wypada już za kilka tygodni, bo 8-ego września 2009, a już 3 dni później Cenega wypuści polską wersję mini ninjas game. Poza zapowiedzianymi mini ninjas na pc, mają też wyjść wersje konsolowe mini ninjas na xbox 360 i mini ninjas ps3 (screeny ze wszystkich tych wersji mini ninjas pokazuje galeria umieszczona powyżej). Będą też wypuszczone wersje na Wii i NDS. Twórcy Hitmana, duńska firma IO Interactive już teraz udostępniła graczom mini ninjas demo w angielskiej wersji językowej - polecamy zainteresowanym mini ninjas download wersji demonstracyjnej.

Jako Hiro, jeden z maleńkich wojowników, wyruszamy na pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę. Nasz mały ninja mini ma naprawdę wielkie zadanie – musi uratować świat i przywrócić powszechny ład, a przy tym sam spróbuje przetrwać starcia z licznymi większymi od niego przeciwnikami stojącymi po stronie Chaosu. Na szczęście pomocni mu w tym będą, jak pokazuje wydany do mini ninjas trailer, przyjaciele, dwójka podobnych do niego małych ninja. Wszystko to w komiksowej oprawie graficznej z widokiem 3D TPP, z typową dla Duńczyków nutą humoru. Ta oferująca rozgrywkę wyłącznie w trybie single player (również wersja mini ninjas pc) zręcznościowa gra akcji przeznaczona jest nawet dla najmłodszych graczy – mini ninjas jak inne gry tego typu poza efektownymi, pełnymi efektów świetlnych walkami nie zawiera scen przesadnej przemocy. Sam musisz zdecydować, czy Twoje dziecko nie wystraszy się zabawnie wychylających się zza krzaka duchów, czy innych zamaskowanych małych wojowników. Jak pokazują screeny w galerii, przyjdzie nam się zmierzyć z przeróżnymi przeciwnikami w różnorodnej scenerii. Będą to wojownicy tego samego rozmiaru lub tacy, którzy trzymają broń większą od naszego małego ninjy, jednak dzielny wojownik i z nimi sobie poradzi, by stoczyć ostateczny pojedynek ze Złym Samurajem. W czasie wyprawy zdobywamy nowe umiejętności potrzebne w walce – zarówno dotyczące broni białej, jak i magii.

Zainteresowanym mini ninjas polecamy download wersji demonstracyjnej już teraz, jeszcze przed oficjalną premierą pełnej wersji gry. Potrzebne do uruchomienia mini ninjas wymagania sprzętowe PC to procesor Core 2 Duo 2.6GHz, 2GB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 6GB HDD, Windows XP/Vista (dotyczy to też mini ninjas w wersji demo). Nie podano jeszcze informacji na temat funkcjonalności mini ninjas na windows 7, ale oficjalna współpraca z Vistą dobrze rokuje w tej kwestii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mini Ninjas

dodał: ~kubek , 17.08.2010

odjazd super gierka