Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Michael Jackson's Moonwalker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Emerald Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.11.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Michael Jackson's Moonwalker

Emulator

Opis - Michael Jackson's Moonwalker
­Rzadko powstają gry poświęcone muzykom czy też gwiazdom popu. Niedawno zmarły Michael Jackson doczekał się tego zaszczytu na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Powstała wówczas gra Michael Jackson’s Moonwalker. Ogólnie rzecz ujmując jest to gra akcji, jednak z wielką ilością elementów tanecznych.

Podczas gry Michael Jackson jest bohaterem, którym sterujemy. Przemierzamy nim różne lokacje, nawiązujące do filmu pod tym samym tytułem. Na naszej drodze stają liczni przeciwnicy, których eliminujemy ciosami rąk i kopniakami, a zadaniem jest uwalnianie dzieci. Maluchy ukryte są za drzwiami, w samochodach i innych miejscach. Niestety, nie jest możliwy download Michael Jackson's Moonwalker za darmo ani też w wersji demo. Gra ukazała się na komputery ośmiobitowe, Amig ę oraz Atari ST. Istnieje też wersja pod MS DOS, można więc przyjąć, że wydano Michael Jackson's Moonwalker na PC.

Niestety, gra Michael Jackson's Moonwalker nie wyyszła po polsku, a ponieważ jest to już dość stary tytuł, nie ma szasn, by ktoś wydał Michael Jackson's Moonwalker pl. Jeśli wiec chciałbyś mieć ten tytuł, pozostaje Ci zaczekać, aż zyska status freeware i będzi możliwy download Michael Jackson's Moonwalker za free. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda ten tytuł w praktyce, mamy dla Ciebie kompletny gameplay tej gry. Jeśli chcesz, pobierz obrazki Michael Jackson's Moonwalker, które znajdują sie w galerii przy niniejszym opisie. Są tam screenshoty z trzech etapów – cała gra to pięć poziomów, w tym pełne wielkich pajęczyn jaskinie!

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedyś powstanie remake tego dość niecodziennego tytułu na współczesne komputery i konsole.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Michael Jackson's Moonwalker