Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metro: Last Night

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: 4A Games
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Metro: Last Night

wkrótce
Opis - Metro: Last Night
Kontynuacja post-apokaliptycznego hitu z 2010 roku, w której znów przyjdzie nam zejść do podziemi Moskwy, by tam walczyć z masą mutantów, jakie rozpanoszyły się po wojnie atomowej.

Całość fabuły oparta jest, po raz kolejny na powieściach Dimitrija Głuchowskiego, który przedstawił swoją, dosyć oryginalną wizję Moskwy po wybuchu bomby atomowej, która, jak nie trudno się domyśleć, zrobiła niemałe zamieszanie nie tylko w Rosji, ale również na całym świecie. Ci, którzy ocaleli, prowadzą codzienne życie w zawiłych i krętych tunelach stolicy, raz po raz, będąc atakowanymi przez hordy mutantów, powstałych po wybuchu. W takim otoczeniu przyjdzie nam spędzić kilkanaście godzin, przeznaczonych na rozgrywkę.

Kierować po raz kolejny będziemy Artemem, tj. bohaterem znanym z pierwszej odsłony tego tytułu by powrócić do miasta i znów pomagać jego, ostatnim mieszkańcom. Co ciekawe, pierwsza część Metro 2033 miała dwa, różne zakończenia, przez co twórcy musieli zdecydować, jakie z nich będzie prawdziwe i kontynuować ten wątek w Last Night.

Gra będzie typowym FPS'em, po prostu idziemy przed siebie i eliminujemy wrogów, którzy trafią się nam „pod lufę”. Do tej, niezbyt wyszukanej koncepcji, dodano kilka elementów skradankowych, a całość z czystym sumieniem można nazwać survival horrorem, głównie przez taką, a nie inną konstrukcję etapów oraz ogólnie panujący w grze klimat.

W Metro: Last Night znacząco ulepszono nie tylko grafikę w porównaniu do pierwowzoru, ale również funkcjonalności rozgrywki, takie jak sztuczną inteligencję przeciwników, lepsze rozwiązania skradankowe, realistyczne zachowania broni itd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metro: Last Night