Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mercenary Wars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Mercenary Wars

Już wkrótce!
Opis - Mercenary Wars
Mercenary Wars na PC to gra sieciowa, której akcja rozgrywa się w ogarniętym konfliktami świecie, w niedalekiej przyszłości. Ma to być typowa gra FPS, która może zyskać sporą popularność, gdyż download Mercenary Wars ma być za darmo, podobnie zresztą jak sama rozgrywka. Na razie nie wiadomo niestety zbyt wiele o tym tytule, ale patrząc na zaprezentowane screenshots z Mercenary Wars, można oczekiwać ciekawej gierki, będącej godnym zamiennikiem, dla bardzo popularnego Combat Arms. Premiera Mercenary Wars ma odbyć się już we wrześniu tego roku, a jej wydaniem zajmuje się Uforia. Data premiery Mercenary Wars nie powinna już ulec zmianie, dzięki czemu już wkrótce będzie można w nią zagrać. W oczekiwaniu na wydanie gry warto obejrzeć trailer z Mercenary Wars, który wprowadza w klimat gry. Widać na nim, że gracze mogą oczekiwać na różne i pełne niebezpieczeństw mapy, walcząc w różnych frakcjach, reprezentujących prywatne kompanie walczące o światowy prym. Na razie nie planowane jest wydanie Mercenary Wars na PS3, oraz Xbox 360.      

W game Mercenary Wars ma zostać zastosowany dość oryginalny system zdobywania punktów doświadczenia, dzięki któremu w miarę rozwoju akcji, postać kierowana przez gracza zyska nowe umiejętności i stanie się jeszcze bardzie efektywna w walce. Ponieważ gra ma być darmowa to nie potrzebne jest żadne demo Mercenary Wars, by sprawdzić jej możliwości. Wystarczy tylko pobrać grę, gdy ta się ukarze i połączyć się z odpowiednim serwerem. Na szczęście jest już dostępny gameplay z Mercenary Wars, który można obejrzeć choćby na stronie twórców, a który pokazuje system rozgrywki w grze. Wiadome jest, że gracz będzie miał możliwość wybrania jednej z wielu postaci, różniących się zarówno specjalnością wojskową, jak i rasą. Gra ma oferować cztery różne poziomy trudności, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni gracze będą mogli w nią zagrać. Zaletą gry Mercenary Wars ma być również spora liczba broni, dostępnych w  grze, oraz ponad 50 różnych rang dla graczy. Także sztuczna inteligencja komputerowych botów ma stać na wysokim poziomie i nie maja się oni ograniczać wyłącznie do podpierania ścian, ale do taktycznych działań operacyjnych.

Grafika jak na darmową grę sieciową stoi na bardzo dobrym poziomie i przypomina tą znaną choćby ze wspomnianego Combat Arms. Galeria z Mercenary Wars prezentuje dopracowane i obszerne mapy różnych lokacji, które pewnie będą dodatkowo aktualizowane już po premierze gry. Wymagania Mercenary Wars nie powinny być zbyt wysokie, pozwalając w ten sposób nawet graczom ze słabszym komputerem zagrać w ten tytuł. Współpraca Mercenary Wars z Windows 7 powinna też układać się wzorcowo, gdyż gra ma działać stabilnie na Windows Vista, oraz XP.  Premiera już niedługo, ale wato przejrzeć także inne pozycje tego typu dostępne w dziale gry akcji w naszym serwisie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mercenary Wars

dodał: ~sopel , 23.12.2009

ej jak to pobrac????