Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mercenaries 2: World in Flames

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Mercenaries 2: World in Flames

  • Procesor: Core 2 Duo 2.66 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
Opis - Mercenaries 2: World in Flames


Mercenaries 2: World in Flames to sequel jednego z  najgłośniejszych ostatnio tytułów świata gier akcji. Gracz staje przed koniecznością ukończenia skomplikowanej kampanii, która rozgrywa się tym razem w Wenezueli w 2010 roku . Gracz ma do dyspozycji trójkę najemników (wybór postaci nie ma w zasadzie wpływu na fabułę gry, zmienia się natomiast podejście do rozgrywki, możemy wybrać postać preferująca rozwiązania siłowe przy akompaniamencie huku i wybuchów lub bohaterkę, która błyskawicznie przeniknie w pobliże celu, wyeliminuje go i ulotni się niemal niezauważona.), ogromny arsenał broni oraz pojazdów, niemal 170 typów w tym czołgi! Główną osią fabuły jest dorwanie i przemówienie do rozsądku niesolidnemu pracodawcy generałowi Solano, oprócz tego gracz wykonuje kolejno misje zlecane przez, frakcje, z którymi przyjdzie mu się zetknąć w ogarniętym walkami kraju. Dostęp do misji zlecanych przez daną frakcję uzależniony jest od reputacji gracza względem niej, warto pamiętać, że wykonując misję zleconą przez rząd spada nasza reputacja u jego wrogów. Wygrodzenie oczywiście stanowią pieniądze, za które możemy się dozbrajać. Na jakość rozgrywki niezmiernie wpływa fakt, wysokiego stopnia interakcji z otoczeniem, możemy taranować, burzyć, podpalać, wysadzać w powietrze etc, co tylko zapragniemy!

Zobacz trailer gry Mercenaries 2: World in Flames:

­Mercenaries 2 trailer

By jak najlepiej oddać specyfikę pracy najemnika, studio Pandemic zatrudniło prawdziwego najemnika jako konsultanta. Poniżej jeden z wirusowych filmów prezentujących współpracę deweloperów z nietypowym gościem:­

­Mercenary introductionDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mercenaries 2: World in Flames

dodał: ~LOLPL , 22.03.2010

LOL