Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War: Assault Squad

Kategoria: Gry akcji
Producent: Digitalmindsoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.07.2011
Rozmiar: 1,0 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1578

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Men of War: Assault Squad

Pentium 4 2.6 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Opis - Men of War: Assault Squad
Men of War: Assault Squad, wydany po polsku pod tytułem Men of War: Oddział Szturmowy, to gra, która z pewnością spodoba się nie tylko znawcom tej serii, ale każdemu miłośnikowi strategii czasu rzeczywistego osadzonych w realiach II Wojny Światowej. Co prawda jest to rozszerzenie do głównej gry, jednakże nie wymaga ono podstawki. Można więc nabyć Men of War: Assault Squad jako tytuł samodzielny. A czy warto? Jako że wydano demo rozszerzenia Men of War, można przetestować grę osobiście. O czym traktuje?

Gameplay pozwala nam na pokierowanie oddziałami Osi (Niemcy, Japonia) lub też Aliantów (USA, ZSRR, siły brytyjskie). Dla każdej ze stron konfliktu przygotowano zestaw misji do wykonania. Zadbano o rozmach, tak więc walczymy zarówno na wyspach Pacyfiku, jak i ogarniętej wojną Europie, a nie zabraknie również walk w północnej Afryce. Położono tu nacisk na zabawę wieloosobową, więc najlepiej grać z innymi żywymi graczami, lecz gdy ich brak, zastępowani są przez boty. Mamy tu kilka ciekawych trybów zabawy. Download wersji demo gry pozwoli zapoznać się z jej mechaniką oraz oprawą audiowizualną, a także soundtrackiem.

Warto dodać, że ukazała się wersja Men of War pl, dlatego też nikt nie będzie potrzebować znajomości angielskiego do zabawy. A czy warto w nią zainwestować? Pobierz wersję demonstracyjną Men of War i przekonaj się o tym samemu! Z pewnością nie rozczaruje ona żadnego miłośnika zmagań militarnych w czasach największej wojny na świecie. Men of War: Oddział Szturmowy to tytuł, który z pewnością szybko się nie znudzi!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Men of War: Assault Squad