Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.10.2009
Rozmiar: 534.15MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 7736

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

  • Pentium4 1500 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta graficzna 64 MB (DirectX 8.1 + T&L),
  • 4 GB na HDD
Opis - Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku
Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku pc to kolejna strzelanka FPS z popularnej serii przedstawiającej realia II Wojny Światowej, tym razem na froncie dalekowschodnim. W Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku wydane również po polsku możemy zagrać w trybie singleplayer, jak i przez sieć. Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku jak inne gry wojenne wymaga od nas ciągłej walki, a w związku z tym nieustannego skupienia, refleksu i zaradności. Już teraz możesz zagrać w Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku za darmo – skorzystaj z linka na dole strony i ściągnij Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku demo, w którym możesz zagrać w jedną misję w rejonie Guadalcanal.
Fabuła Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku pl zaczyna się od słynnego ataku na Pearl Harbor i rozciąga się na kolejne 2 lata. Zobacz realia Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku – pobierz demo gry z naszej strony (rozgrywka w wersji demonstracyjnej Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku oczywiście free).
Medal of Honor: Pacific Assault przedstawia różnorodną, ciekawą scenerię Dalekiego Wschodu. Engine graficzny jak na 2004 r. prezentuje się dobrze. Potrzebne do odpalenia Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku wymagania minimalne to Pentium4 1500 MHz, 512 MB RAM, karta graficzna 64 MB (DirectX 8.1 + T&L) i 4 GB wolnego miejsca. Można też uruchomić Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku na windows vista, nie wiadomo za to jeszcze, jak będzie wyglądała funkcjonalność gry Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku na windows 7.
Nie czekaj i już teraz przejdź do linka Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku download demo poniżej. Zobacz też na naszej stronie wydane do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku dodatki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

dodał: ~tt , 05.11.2010

super gra bo gralem

dodał: ~debeściak , 15.08.2010

fajne ale szkoda ze demo

dodał: ~gg , 07.02.2010

grałem w to fajna gra