Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.10.2009
Rozmiar: 142.3 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 2117

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

  • Pentium III 700MHz,
  • 128MB RAM,
  • karta graficzna 32MB
Opis - Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead
Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead pc to dodatek do jednej z najpopularniejszych strzelanek FPS ze znanej serii przedstawiającej realia II Wojny Światowej. Dodatek wprowadza trzy nieznane dotąd misje, szereg nowych map do trybu multiplayer oraz liczne usprawnienia w rozgrywce. Dostępna jest także wersja Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead po polsku. Co najważniejsze, istnieje pozwalająca wczuć się w realia Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead za darmo wersja demo (kliknij link pod opisem Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead i pobierz demo).
Akcja w Medal of Honor: Allied Assault  - Spearhead pl toczy się wokół amerykańskiego sierżanta Jackiego Barnesa, wraz z którym trafiamy na miejsce najważniejszych walk z czasu końca wojny w Europie – uczestniczymy w operacji Market Garden, wchodzimy do Berlina…
Potrzebne do uruchomienia Medal of Honor: Allied Assault  - Spearhead wymagania są praktycznie takie same jak w podstawce, powinien wystarczyc Pentium III 700MHz i 128MB RAM. Gra Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead dla windows pójdzie z pewnością na starszych wersjach systemu, nie ma jednak oficjalnego wsparcia dla nowszych. Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead i inne dodatki z serii tworzą już całkiem sporą i uznaną kolekcję – jeśli jeszcze jej nie znasz, to Twoja szansa! Kliknij na zamieszczony pod tekstem link do Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead download demo i pobierz Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead