Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

Kategoria: Gry akcji
Producent: TKO Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.10.2009
Rozmiar: 203.8MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 1597

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

  • Pentium III 800MHz,
  • RAM,
  • karta graficzna 32 MB
Opis - Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough
Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough pc to dodatek do jednej z najpopularniejszych strzelanek FPS ze znanej serii przedstawiającej realia II Wojny Światowej. Tym razem walczymy na południowym froncie walk mających rozstrzygnąć o losach Europy i Świata – zaczynając od północnych wybrzeży Afryki, przez Sycylię aż po „but” włoski. Dostępna jest także wersja Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough po polsku. Co najważniejsze, istnieje pozwalające wczuć się w realia Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough demo. Co prawda pozwala tylko na rozgrywkę w trybie multiplayer, ale doskonale pokazuje klimat gry.
Akcja w Medal of Honor: Allied Assault  - Breakthrough pl toczy się wokół amerykańskiego sierżanta Johna Bakera, który uczestniczy w walkach na ww. obszarach. W grze wykorzystano engine graficzny znany z Quake’a III (screeny z Medal of Honor: Allied Assault  - Breakthrough w naszej galerii).
Potrzebne do uruchomienia Medal of Honor: Allied Assault  - Breakthrough wymagania są praktycznie takie same jak w podstawce, ale optymalną rozgrywkę zapewni nam Pentium III 800MHz i 256MB RAM. Gra Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough dla windows pójdzie z pewnością na starszych wersjach systemu, nie ma jednak oficjalnego wsparcia dla nowszych. Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough i inne dodatki z serii tworzą już całkiem sporą i uznaną kolekcję – jeśli jeszcze jej nie znasz, to Twoja szansa! Kliknij na zamieszczony pod tekstem link do Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough download demo (“pobierz”).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

dodał: ~AlchemikJP , 28.02.2010

No gra wyrombista i radze zagrac przz neta bo gra jest slaba ale przez neta jest cool xD\n

dodał: ~sajmonek , 27.02.2010

super