Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Airborne

Kategoria: Gry akcji
Producent: Electronic Arts
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.08.2009
Rozmiar: 1.27 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 23318

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Medal of Honor: Airborne

  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 9 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Medal of Honor: Airborne

Druga wojna światowa to wdzięczny temat dla twórców gier komputerowych. Pola bitew największego konfliktu w dziejach ludzkości przemierzaliśmy nie raz, a jeżeli masz ochotę po raz kolejny wziąć udział w historycznych wydarzeniach z tamtego okresu, mamy dla Ciebie demo Medal of Honor: Airborne. Pokaże Ci ono możliwości pełnej wersji gry.


Download Medal of Honor: Airborne jest całkowicie darmowy i pokaże Ci mechanikę rozgrywki. Wcielasz się tu w spadochroniarza US Army, który podczas lat 1943-1945 walczy z III Rzeszą w różnych zakątkach Eurpy. Pobierz Medal of Honor: Airborne w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć udostępnione na jej potrzeby pole walki. Misje są różnego rodzaju – od skoków spadochronowych na terytorium wroga po aktywną walkę w krzyżowym ogniu. Ściągnij demo Medal of Honor Airborne, by spróbować swych sił podczas przykładowych zadań. Zobaczysz tu także arsenał dostępny dla prowadzonej przez Ciebie postaci – karabiny maszynowe, pistolety, granaty, strzelby i inną broń z tamtego okresu. Twórcy gry zadbali o pełen realizm – prócz broni będziesz widzieć również pojazdy z tamtych czasów, a nawet wzory mundurów używanych przez strony konfliktu.


Grę można śmiało przyrównać do innej popularnej produkcji osadzonej w tym czasie, a mianowicie do serii Call of Duty. Tu jednak mamy większy nacisk na kampanię dla jednego gracza niż na rozrywkę wieloosobową – choć jest ona również możliwa, ponieważ pełna wersja zabawy to również Medal of Honor online, gdzie można walczyć z innymi żywymi graczami, a także bawić się w trybie kooperacji drużynowej. Ponieważ wydano Medal of Honor na pc a także konsole (istnieją wersje medal of honor airborne na ps3 oraz oczywiście medal of honor airborne na xbox 360), posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się na wspólnym polu walki. Download Medal of Honor w wersji demo da Ci przedsmak takiej zabawy. W naszym kraju wydano Medal of Honor: Airborne po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Medal of Honor: Airborne. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Medal of Honor: Airborne jest za darmo.


Nim jednak dokonasz zakupu pełnej wersji gry, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Medal of Honor Airborne. Są one oczywiście takie same dla wersji demo, jak i pełnej wersji Medal of Honor: Airborne pl. Darmowa wersja demonstracyjna do pobrania Medal of Honor: Airborne pozwoli Ci zobaczyć w praktyce działanie tego tytułu na komputerze. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Medal of Honor: Airborne mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, czyli nie ma konfliktu między Medal of Honor: Airborne a Vista czy też XP.


Jeśli już posiadasz pełną wersję gry, mamy dla Ciebie kody medal of honor air borne, a także specjalny patch medal of honor air borne. Materiały te są do ściągnięcia z naszych stron za darmo, jeśli więc potrzebujesz wsparcia w Medal of Honor: Airborne za free, zajrzyj tam. Dodatkową atrakcją tego tytułu jest soundtrack Medal of Honor, który świetnie pasowałby do filmu wojennego.


Sprawdź to samemu, pobierając demo gry. Jest ono bezpłatne i pozwoli Ci na ocenienie, czy gra spodoba się. Wersja demonstracyjna to ledwie przedsmak całości.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Airborne

dodał: ~grzegorz , 29.07.2016

Normam kodu seri co robic

dodał: ~Dominiko , 22.04.2012

taka sobie

dodał: ~demo , 05.11.2010

demo

dodał: ~oski :) , 21.07.2010

tutaj nie morzna pobarc pelnych wersji gier tu sa tylko demonstracyjne a jak by co te wymagania co sa podane to na windows Vista i 7 a ja podam wymagania sprzetowe na windows xp * Pentium 4 2.8 GHz\n * 1 GB RAM\n * Karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)\n * 9 GB HDD\n * Windows XP SP2/Vista\n

dodał: ~Krycha , 13.04.2010

fajna gierka

dodał: ~maciuszklanu , 03.04.2010

to jest pełna wrsja czy demo?:)

dodał: ~Aro , 31.01.2010

To demo czy full wersja ??!

dodał: BrzeziO , 24.11.2009

to jest demo?:)

dodał: rysiuxddx , 04.11.2009

nawet nawet\n

dodał: ~paweł , 21.09.2009

Tfajna grawój komentarz