Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Data dodania: 28.03.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Medal of Honor 2


Opis - Medal of Honor 2

Medal of Honor 2 to gra zapowiedziana na 2012 rok, będąca kontynuacją znanej serii. Wzbudza jednak u wielu jej fanów obawy. Powodem tego jest Medal of Honor 2010, czyli tytuł, który miał wielką kampanię reklamową, jednakże gameplay był na tyle kiepski, ze gra zebrała dość niskie noty. Czy wymagania graczy co do medal of Honor 2 zostaną zaspokojone? Jak na razie trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć, ponieważ wydawca – doskonale znana graczom firma Electronic Arts – jest dość skąpa w udzielaniu informacji na temat.

Kilku rzeczy można jednak być pewnym już teraz. Po pierwsze Medal of Honor 2 wyjdzie na najpopularniejsze platformy czyli PC i konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Po drugie, najważniejszym elementem tego tytułu będzie rozgrywka w trybie multiplayer. W grze z 2010 roku otrzymaliśmy standardowy wybór klas postaci, być może druga odsłona przyniesie jakieś niespodzianki? Nie wiadomo, czy pojawi się przed demo Medal of Honor 2, które umożliwiłoby wcześniejsze zapoznanie się ze wszelkimi innowacjami w rozgrywce. Na szczęście EA dość często organizuje beta testy swoich nadchodzących tytułów, jeśli więc ktoś chciałby zasmakować rozgrywki przed premierą, powinien wypatrywać informacji na ich temat na portalach branżowych. Wiadomo, że Medal of Honor 2 będzie tworzony na tym samym silniku, co Battlefield 3. Tak więc pod względem oprawy wizualnej nie powinniśmy być rozczarowani.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor 2

dodał: ~bambo , 03.05.2014

super :D

dodał: ~Czesio , 21.01.2014

Super ;)