Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MechWarrior

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Piranha Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - MechWarrior


Opis - MechWarrior
MechWarrior to dynamiczna gra akcji, osadzona w dalekiej przyszłości, gdzie do walki używa się potężnych maszyn kroczących – mechów. Jest to kolejna odsłona serii, która cieszy się sporą grupką stałych fanów. Premiera opisywanej dziś pozycji przewidziana jest na 2011 rok i mamy już sporo informacji na jej temat. Tak więc wiadomo już na co się szykować. Akcja gry osadzona będzie w roku 3015 na planecie Deshler. Kampania dla jednego gracza da nam możliwość posterowania pilotem o imieniu Adrian, który stoi po jednej ze stron konfliktu rozdzierającego  planetę.

Ukażą się wydania MechWarrior na PC oraz Xbox. Posiadacze obu edycji będą mieli okazję do toczenia bitew online w trybie wieloosobowym. Mapy mają być ogromne i dawać dużą swobodę poczynań. Dlatego też każdy z graczy będzie w stanie doskonale wykorzystać wszystkie plusy swojego mecha. Niew ukazał się póki co żaden trailer tej produkcji, jednak wiadomo, że walki tak wielkich machin bojowych na pewno będą dość widowiskowe. Jakie zatem będą wymagania MechWarrior? Niestety, na tą informację musimy jeszcze poczekać.

Gameplay produkcji uatrakcyjnia możliwość modyfikowania uzbrojenia maszyny. Spodoba się on z pewnością tym graczom, którzy lubią sami decydować o rodzaju broni zabieranej na pole walki. Download materiałów z gry nie jest póki co możliwy, mamy jednak nadzieję na wersję demo, która pozwoli przetestować zabawę. A czy ukaże się  MechWarrior pl? Jak na razie żaden polski wydawca nie zapowiedział tego tytułu, jednak kolejne miesiące mogą to zmienić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MechWarrior