Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Max Payne 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Data dodania: 02.07.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Max Payne 3
­

­Max Payne to świetna strzelanka, która okazała się ogromnym hitem. Miliony fanów na całym świeci już teraz nie mogą doczekać się kolejnej odsłony przygód Maxa. Premiera Max Payne 3 planowana jest na listopad 2009 roku.

Czym nowym zaskoczą nas producenci firma Rockstar? Co takiego zmieni się w grze, żeby przyciągnąć jeszcze większą rzesze zagorzałych fanów? Warto poszukać w sieci najnowszy download trailera, co na pewno rozjaśni nam wizje producentów. Otóż Max Payne 3 to nie tylko kolejna strzelanka z łysym gościem w roli głównej. Akcja toczy się 12 lat po zakończeniu drugiej części i różni się diametralnie od tego co zobaczyliśmy wcześniej. Tak więc policyjny detektyw nie ubrał ciepłych kapci i nie ogląda telewizji na emeryturce. Nastaje nowy rozdział w życiu Maxa- jest starszy, bardziej znudzony światem i jak twierdzi szef Rockstar Games bardziej cyniczny niż kiedykolwiek. Nie możemy zapominać o jego doświadczeniu w radzeniu sobie z przemocą, wandalizmem, walkami gangów itp.

Życie głównego bohatera serii, po tym, jak zdecydował się odejść z nowojorskiej policji i opuścić gąszcz miasta, stało się jeszcze ciekawsze. Max Payne opuścił Stany Zjednoczone i zamieszkał w wypełnionej przemocą, brutalnością Brazylii, w której rozboje, walki gangów to normalka. W momencie rozpoczęcia gry tytułowy bohater wciela się w postać ochroniarza bogatej rodziny w Sao Paolo. Młode gangi tutaj należą do najniebezpieczniejszych na świecie. Uzbrojony po zęby, pełny determinacji i instynktu stara się wykorzystać kolejną szansę na wybawienie. Nic dodać, nic ująć. Max Payne 3 ma być rewolucją, która zupełnie zrywa z poprzednimi częściami.

Max Payne 3 powstaje głównie z myślą o platformach xbox 360, gdzie nareszcie będzie można w pełni wykorzystać walory graficzne gry. Pod względem grafiki, kolory mają być bardzo ostre, a dodatkowym atutem ma być możliwość niszczenia prawie każdego elementu przyrody. Co ciekawe, w grze mają pojawić się w dużej liczbie elementy otoczenia podatne na destrukcję. Warto jeszcze dodać, że przygotowywany jest tryb multiplayer nastawiony bardziej na rywalizację, niż popularne ostatnio opcje co-op. Niestety dalej nie ujawniono jakie wymagania sprzętowe będziemy musieli spełnić, żeby pograć w Max Payna.

Jeżeli chodzi o broń to ma jej być pod dostatkiem na co wskazują Max Payne 3 screens. Na obrazkach widać shotguna, pistolety i uzi. Ciekawostką jest możliwość strzelania z dwóch niezależnych broni jednocześnie. Walki mają się toczyć głównie na ulicach Sao Paolo, jak również w oblężonych przemocą i brutalnością budynkach. Max Payne 3 doczeka się ponadto całkiem świeżego mechanizmu strzelania zza osłon, bo Rockstar nie chce, aby wyglądało to jak bieganie od przeszkody do przeszkody. Możliwe ma być także wzięcie osoby jako żywej tarczy i do tego odstawianie niezłego gun-fu, różnorakich efektownych sztuczek z użyciem pukawek. Walki na ostrą amunicję wskoczą ponoć na zupełnie nowy poziom

Ostatnimi z ujawnionych nowości ma być konieczność ciągłego zażywania tabletek przeciwbólowych przez Maxa (zażywanie ich w trzeciej części ma wpływać na rozgrywkę).

Pozostaje nam teraz jedynie czekać na wejście na rynek gry z przygodami byłego policjanta rzuconego w środek brutalnej Ameryki Łacińskiej. Miejmy nadzieje, że Max Payne 3 na pc dostępny już zimą dla graczy nie zawiedzie, a wartka akcja doda tylko pikanterii.

Uwaga! Czasem użytkownicy szukający informacji  o grzę wpisują frazę Max Pain 3 co jest nie poprawne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Max Payne 3

dodał: ~petrik , 11.11.2013

super

dodał: ~Elana , 01.05.2012

super

dodał: ~jp , 20.06.2010

jak to pobrac??

dodał: ~ziom , 13.01.2010

asdasd zal mi cie tu zadnej demki nie ma to tylko opis gry ;p

dodał: ~OLO , 11.01.2010

JAK TO ŚCIĄGNĄĆ

dodał: ~kapi , 23.12.2009

zal bym se sciognlol a bym gral :)

dodał: ~asdasdf , 28.09.2009

szkoda ze demka nie dali ale i tak nie długo full\n