Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Max Payne 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Remedy Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2011
Rozmiar: 245 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2967

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Max Payne 2
Max Payne 2 to wydany w czwartym kwartale 2003 roku sequel gry Max Payne. W tej stworzonej w klimatach filmy gangsterskiego grze ponownie mamy możliwość wcielenia się w postać detektywa zamieszanego w zabójstwo w Nowym Jorku. Znających pierwszą część może zainteresować informacja, że akcja części drugiej zaczyna się kilka lat po wydarzeniach z oryginału. Jakie zmiany wprowadzili producenci do drugiej części przygód detektywa?

Otóż, nasza postać jest silniejsza i wytrzyma więcej obrażeń, aniżeli w oryginale, a jej przeciwnicy wydają się być nieco słabsi. Pod tym względem gra sprawia wrażenie nieco łatwiejszej.

Wprowadzona została nowa wersja efektu „bullet time”

Wprowadzono zmiany w grafice- bardziej realistyczne postaci, lepsze animacje twarzy i ruchów, a dzięki implementacji Pixel Shadera zauważymy dobrze zaprojektowane odbicia oraz cienie.

Głównym motywem muzycznym Max Payne'a 2 jest utwór „Late Goodbye” fińskiego zespołu Poets of The Fall. Rozgrywka nie jest przeładowana muzyką- za wyjątkiem przerywników filmowych w zasadzie jej nie ma. Co jest siłą tej pozycji? Na pewno to, że jest drugą edycją jednej z najbardziej znanych serii gier z gatunku TPS i że Remedy Entertainment mimo bardzo wysoko ustawionej poprzeczki, poradził sobie z nią doskonale. Po sukcesie Maxa Payne'a wiadomo było, że jego sequel będzie musiał być równie wciągający i jeszcze lepszy pod względem technicznym, aby zebrać pochlebne recenzje wśród krytyków oraz graczy. Na szczęście, tak się właśnie stało.

Plik z grą w wersji demonstracyjnej nie waży dużo i jest możliwe pobranie go za darmo za pośrednictwem naszego serwisu. Powodzenia w grze!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Max Payne 2