Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Max Payne

Kategoria: Gry akcji
Producent: Remedy Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.11.2011
Rozmiar: 130.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4080

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Max Payne

Procesor: 400 MHz

RAM: 64 MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Max Payne

Nasz bohater to członek agencji do spraw walki z narkotykami. Jego rodzina zostaje wymordowana a on sam oskarżony o zabicie własnego szefa. W takie właśnie realia, przenosi nas gra Max Payne. Fabuła jest rozbudowana i wielowątkowa, jednak jej główny element stanowi narkotyk znany jako Valkyr, to on jest przyczyną wszelkich nieszczęść, jakie spotkały naszego bohatera.

Autorzy gry duży nacisk położyli na dopracowanie modeli broni, którą przyjdzie nam wykorzystywać a także realistyczne efekty jej użycia. Mamy więc do czynienia z rozbłyskami, towarzyszącym strzałom a także rykoszetom, które podczas intensywnej strzelaniny, mogą się okazać śmiertelnie groźne i należy mieć to na uwadze.

Wiernie oddano też wpływ postrzału na zachowanie postaci,  gdy zostanie trafiona w głowę ginie. Jednak gdy postrzelimy ją w nogę, zaczyna kuleć i krwawić. Jednak cechą, która wyróżnia grę Max Payne jest tzw. bullet time. Sekwencje rozgrywane w zwolnionym tempie, przywodzą na myśl filmy takie jak Matrix. Podobnie jak Neo, czyli główny bohater trylogii braci Wachowskich, Max również może w niezwykle efektowny sposób, eliminować wrogów oraz unikać nadlatujących pocisków. Grafika w grze Max Payne, wprawdzie nie robi już takiego wrażenia jak dniu premiery jednak nadal prezentuje się przyzwoicie. Mroczny klimat jaki bezustannie, towarzyszy nam w czasie rozgrywki, powinien stanowić wzór dla wielu współczesnych produkcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Max Payne