Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 2: The Arrival

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.12.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Mass Effect 2: The Arrival

  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 15 GB HDD
Opis - Mass Effect 2: The Arrival

Mass Effect 2: The Arrival pozwala nam, towarzyszyć komandorowi Shepardowi w kolejnej wymagającej misji, której zleceniodawcą jest admirał Hackett. Musimy za wszelką cenę uratować Dr. Kenson, gdyż jest ona w posiadaniu niezwykle istotnych informacji, które mogą pomóc w walce ze żniwiarzami.

Niestety tym razem w wykonaniu zadania, nie pomoże nam drużyna. Specyfika naszej misji wymaga działania w pojedynkę, musimy więc radzić sobie sami, z wszelkimi niebezpieczeństwami. Sprawia to, że bezpośrednia walka nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem i znacznie częściej warto przekraść się w dyskretny sposób, obok niczego nieświadomych oponentów.

Na szczęście w Mass Effect 2: The Arrival, siła naszych przeciwników została odpowiednio dobrana, z uwzględnieniem tego, że działamy samotnie. Więc nawet jeśli zostaniemy wykryci i dojdzie do walki, to nie jesteśmy w takim starciu bez szans. To DLC daje nam też okazję zdobycia większej ilości informacji, na temat uniwersum gry Mass Effect. Jest to możliwe, dzięki licznym dialogom, które są nieodłączną częścią serii i mamy z nimi do czynienia dość często również w tym dodatku. The Arrival to DLC, które może nie przypaść do gustu, wszystkim fanom przygód  komandora Sheparda. Oferuje jednak nieco inną koncepcję rozgrywki, niż podstawowa wersja gry i choćby dlatego warto się nim zainteresować.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mass Effect 2: The Arrival