Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Manhunt 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Manhunt 2

Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6200 lub lepsza), 3.8 GB HDD
Opis - Manhunt 2
Wydany na PC i konsole Manhunt 2 to kontynuacja brutalnej gry akcji, wyprodukowanej przez Rockstar Games, czyli twórców GTA. Gra nie ma powiązań fabularnych z jedynką, przedstawiając  całkiem nową historię. Niestety, nie jest możliwy download Manhunt 2 w wersji demo, więc poniższym opisem postaramy Ci się wyjaśnić , czy warto zainwestować w ten tytuł.

Manhunt II zaczyna się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie pozna-jemy Daniela Lamba . Akurat wybucha bunt pacjentów, a Daniel korzystając z okazji ucieka, mając za przewodnika tajemniczego Leo. Szybko przekonujemy się, ze podczas gry nie raz będziemy walczyć wręcz, jednak czasem o wiele lepsze efekty daje skradnie się i atak z zaskoczenia. Atak z zaskoczenia to zarazem efektowna „egzekucja” postaci, gdzie musimy wykonywać ruchy myszką w takiej kolejności, jak jest to pokazane – możemy na przykład ściąć komuś głowę lub też udusić niczego nie spodziewającą się osobę.

Manhunt 2 na PC i konsole łączy ze sobą najlepsze cechy gier akcji oraz skradanek a la Hitman. Akcja wiedzie przez różne loka-cje, zaś najbardziej zaskakującym etapem jest w Manhunt 2 Origins, gdzie poznajemy prawdziwą tożsamość bohaterów. Bohaterów, bowiem przyjdzie nam również sterować drugim uciekinierem – Leo.

Podczas zabawy w Manhunt 2 możesz używać różnych broni ręcznych – kij baseballowy, pałka, łom, młot, rozbita butelka oraz palnych – karabin, pistolet, kusza. Bronie ręczne służą Ci także do otwierania różnego rodzaju przejść – na przykład włazów do kanałów czy zamkniętych łańcuchami drzwi. Wiele etapów wymaga cichego przekradania się – ważnym elementem jest zachowanie ciszy i nie zwracanie na siebie uwagi. Krycie się w cieniu powoduje zaprzestanie pogoni, jeśli jednak ktoś spojrzy wówczas na naszego bohatera, musimy wygrać mała grę zręcznościową, w której należy utrzymać małe kółko w obrębie zmniejszającego się, ruchomego punktu. Musimy jednak zaznaczyć, że sztuczna inteligencja od czasu do czasu szwankuje i czasami zachowuje się irracjonalnie.

Trzeba zauważyć, że mamy tu różnorodne lokacje – szpital, klub per wersów (tak, tak), stacja telewizyjna, tajna klinika, magazyny, port, cmentarz. Oprawa graficzna wykonana jest na średnim poziomie, co pokazują zamieszczone przy tym opisie grafiki z gry. Mamy również gameplay Manhunt 2, pokazujący ten tytuł w akcji – jego opis znajduje się na osobnej stronie. Obejrzyj go, aby wiedzieć, jak wygląda w praktyce rozgrywka.
Jeśli będziesz mieć problem z przejściem gry, w sieci znajduje się niejedna solucja Manhunt 2. Z pewnością znajdziesz także poradnik Manhunt 2, który pomoże Ci w przejściu każdego etapu. Warto zauważyć, że nie ma wyłącznej edycji „Manhunt for PC”, a jak wspomnieliśmy, gra jest dostępna i na konsole. Możesz pograć więc w Manhunt 2 na Xbox 360, a także przemierzać lokacje w Manhunt 2 na PS2 i PS3. Niestety, nie da się pograć w Manhunt 2 na PSP i Wii.

Gra została wykonana pod względem technicznym na tyle dobrze, że nie ukazał się żaden patch Manhunt 2. Mamy za to na naszych stronach kody (cheats) do Manhunt 2. Jeśli będziesz zainteresowany, ich opis znajduje się na osobnej stronie. Możliwy jest także download grafik Manhunt 2 na Twój PC.  Znajdują się one  w galerii przy tym opisie, a jeśli lubisz mroczne klimaty, doskonale pasują na tapety. Ze względu na przemoc i brutalnośc w grze, jest to tytuł przeznaczony wyłącznie dla dorosłych graczy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Manhunt 2

dodał: ~kyl , 07.12.2014

lubie to

dodał: ~remiklzst@wp.pl , 26.10.2014

super\\n

dodał: ~Sebastian Kowalski , 02.07.2010

a ja wiem jak to pobrać i można pobrać xD;\n

dodał: , 19.04.2010

W chwili obecnej nie można pobrać gry, ponieważ nie ma wersji demo, ana naszej stronie nieudostępniany linków z nielegalną wersją gry. Polecam za to obejrzeć gameplay gry.\n

dodał: 2222 , 18.04.2010

jak to pobrac

dodał: ~Murderer , 04.04.2010

Jak to pobrać ? kur...

dodał: BuuBuu14 , 22.03.2010

Jak to pobrac...

dodał: ~ELO , 16.02.2010

NIE WIEM O CO KAMAN