Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Manhunt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Manhunt

Pentium 4 1.6 GHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 2.3 GB HDD
Opis - Manhunt
Manhunt game to brutalna i krwawa gra akcji, przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich graczy. Wkraczamy tu w świat morderców i przemocy, gdzie ludzkie życie ma dość niewielką wartość. Jeśli ukończyłeś 18 lat i lubisz mocne gry, powinieneś zainteresować się tą pozycja. Niestety, nie jest możliwy download wersji demo Manhunt za darmo, dlatego też poniższym opisem postaramy się przybliżyć Ci ten tytuł.

Sterujesz tu bohaterem, który został skazany na kare śmierci. Wstrzyknięto mu truciznę, jednak ku swemu zdziwieniu obudził się po niej. Jak się bowiem okazało, ma być atrakcją w specjalnym polowaniu. Polowaniu, którego głównym celem ma być on sam. Teren łowów to miasto Carcer City, gdzie rządzi przemoc i bezprawie, zaś policjanci niewiele różnią się od przestępców. Gameplay Manhunt (czasem pisany błędnie jako man hunt, manhunter, manhant) to zarówno momenty, w których przekradamy się cicho, jak też i walczymy bez pardonu o życie z którymś z tropiących nas łowców. Możemy wykonać atak z zaskoczenia, co pozwoli na efektowną egzekucję celu. Gra Manhunt wyszła na PS2, ukazały się także konwersje na inne platformy. Mamy więc Manhunt na PC oraz Manhunt na Xbox. Niestety, nie ma wersji Manhunt na PSP, ani też manhunt na Wii.

W naszym kraju wydano Manhunt po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Manhunt.  Za wydanie Manhunt pl odpowiada w naszym kraju Cenega.  Mimo upływu kilku lat od premiery, Manhunt nie jest darmowy.  Oprawa audiowizualna produkcji jest świetnie wykonana, o czym świadczy trailer Manhunt, który jest dostępny na naszych stronach. Jeśli chcesz, pobierz screenshoty Manhunt za free z galerii przy tym opisie. Nadają się one świetnie na tapety.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Manhunt

dodał: ~scarface , 25.08.2013

kozak

dodał: ~gromik , 07.04.2013

git

dodał: ~:) , 12.11.2010

ekstra