Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lost Planet: Colonies

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Lost Planet: Colonies

Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 8 GB HDD
Opis - Lost Planet: Colonies
Lost Planet: Colonies game to poszerzone wydanie świetnej gry akcji Lost planet: Extreme Condition. Czym różnią się te dwa tytuły? Ogólnie rzecz ujmując gameplay Lost Planet: Colonies jest taki sam, jak Extreme Condition. Nadal przemierzamy tu zasypane śniegami i skute lodem lokacje, walcząc z Akridami, jednak pojawiają się nowe tryby luźnej zabawy.

Pierwszy to Score Attack, w którym możemy dewastować wszystko w zamian za punkty. Kolejny to Trail Battle – walczymy tu kolejno ze wszystkimi bossami z gry. Trzeci to Off Limit – tutaj dostajemy nieskończoną ilość amunicji, wszystkie bronie i siejemy śmierć i zniszczenie. Pojawiają się również nowe tryby w Lost Planet: Colonies online. Akrid Egg Battle to wariacja na temat klasycznego Capture the Flag, gdzie miast flagi mamy jajo Akrida. Podobny to Egg Bandit – tu musimy chronić jajo określony czas. Prócz tego mamy VS Annihilatro, gdzie niszczymy maszyny oraz Counter Grab, gdzie mamy aktywowac nadajniki. Prócz tego nowe opcje zabawy wieloosobowej pozwalają się wcielić w Akridów!

Choć nie jest możliwy download Lost Planet: Colonies w wersji demo, to możesz obejrzeć filmiki z gry, które znajdują sie na naszych stronach. Mamy trailer Lost Planet: Colonies oraz gameplay. Warto zauważyć, że wydano Lost Planet: Colonies na PC i Xbox 360. Ne ma niestety konwersji Lost Planet: Colonies na PS3. Posiadacze różnych konsol mogą zmierzyć się w trybie multiplayer.

Pod względem technicznym gra wyszła dopracowana świetnie – nie ukazał się żaden patch Lost Planet: Colonies. Nie istnieją niestety żadne kody (cheats) do Lost Planet: Colonies, które ułatwiłyby Ci zabawę. Wszystko zależy więc od Twej zręczności. Wypada napomknąć, że za wydanie wersji Lost Planet: Colonies pl odpowiada CD Projekt. Oczywiście nie ma wersji Lost Planet: Colonies za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lost Planet: Colonies