Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lord of the Rings: Conquest

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Lord of the Rings: Conquest

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - Lord of the Rings: Conquest

Lord of the Rings: Conquest to gra akcji w perspektywie trzeciej osoby (TPP) osadzona w świecie książek J.R.R. Tolkiena, swoją estetyką odwołująca się zaś do ekranizacji Petera Jacksona.­

Rozpoczynając rozgrywkę gracz może dowolnie wybrać stronę konfliktu: stanąć po stronie sojuszu bądź wypełniać rozkazy Saurona. Do wyboru jest kilka klas postaci: wojownicy, łucznicy, czarodzieje i postaci magiczne. Poszcze­gólnym klasom przypisani są bohaterowie np.: wojownik to Aragorn, czarodziejem jest oczywiście Gandalf. Każda z postaci dysponuje szczególnymi i rodzajami ataków, które odblokowują się kolejno wraz z postępem rozgrywki. Kolejne misje to z reguły największe bitwy wojny o Śródziemne znane zarówno z filmu jak i z książki będziemy bronić więc stolicy Gondoru czy oblegać Isengard. Podczas każdej z misji – bitew przed graczem stoją jasno sprecyzowane cele, które ma osiągnąć, warto zwrócić uwagę, że gracz nie jest pozostawiony sam sobie, bardzo często współpracuje z innymi oddziałami i może liczyć na ich wsparcie. Podczas wielkich bitew niejednokrotnie będąc w centrum wydarzeń otacza nas kilkaset walczących jednostek. Grafika w grze stoi na wysokim, nowoczesnym poziomie, a modele postaci naprawdę wyglądają fantastycznie i są bardzo wiernie odwzorowane tak by wpisywały się w fantastyczny świat Śródziemna.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lord of the Rings: Conquest

dodał: ~asd , 09.10.2010

super gierka\n

dodał: kamcio1478 , 13.06.2009

bo grałem u kolegi

dodał: kamcio1478 , 12.06.2009

fajne