Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Fighter 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Marti Wong i Starsky Wong.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2010
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1847

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Little Fighter 2

CPU: Celeron 550 / K6-2 550 albo szybszy
Pamięć: >64 MB Ram
Karta graficzna: Kompatybilna z Direct X
Platforma: Win 95/98/XP with Direct X 6.0 albo wyższym
Rezolucja: 800 x 600 musi być 16 bitowa paleta
Opis - Little Fighter 2
Little Fighter 2 to bardzo popularna bijatyka 2D stworzona przez duet Marti Wong i Starsky Wong w 1999 roku, charakteryzująca się przede wszystkim prostą i pozbawioną bajerów grafiką, oraz niezwykle wciągającym klimatem, który sprawia, że każdy cios wykonany w grze sprawia dużo frajdy. Możliwa jest gra w Little Fighter na PC zarówno w trybie single player, jak i multiplayer. Ten ostatni pozwala także na grę online w Little Fighter 2, pozwalając na rozgrywkę nawet 8 graczom na raz. W sieci można znaleźć oficjalny server do Little Fighter 2, a także masę innych miejsc, gdzie organizuje się społeczność fanów tej serii bijatyk. Oczywiście gra w Little Fighter 2 jest za free i nie potrzebna jest, żadna rejestracja by móc się cieszyć z jej zalet. Darmowy Little Fighter 2 doczekał się w 10 rocznicę komercyjnej kontynuacji, która jednak nie różni się drastycznie od tego co znamy z LF2. Po kilka latach możliwa też stała się gra w Little Fighter 2 po polsku, dzięki spolszczeniu które znacznie ułatwia zabawę. Little Fighter 2 pl to doskonała propozycja dla fanów bijatyk, którzy lubią proste i przyjemne gierki w stylu Mugen.  

Jeśli chodzi o zmiany w drugiej odsłonie serii to jest ich całkiem sporo. Przede wszystkim w grze dostępnych jest sześć trybów rozgrywki, w których można grać w pojedynkę oraz drużynowo, na arenie, bądź przechodząc planszę. Oprócz tego download Little Fighter 2 za free otwiera dostęp do około 25 postaci, różniących się siłą, szybkością, a także posiadaną bronią. W grze oprócz zwykłych rywali, naszym zadaniem jest eliminowanie bossów, nad którymi trzeba spędzić trochę czasu, dlatego często przydają się kody do Little Fighter 2, których download pozwala m.in. na odblokowanie innych trybów i postaci w grze. Little Fighter 2 cheats są ogólno dostępne w sieci, dlatego warto z nich skorzystać. Grafika w Little Fighter 2 to nie flash, ale klasyczne dwuwymiarowe mapy, przypominające trochę czasy gier DOSowych. Na pierwszy rzut oka grafika może odpychać, jednak każdy kto spróbuje zagrać w tą grę choć przez chwile na pewno szybko o niej zapomni i skupi się na rozgrywce. Little Fighter 2 do pobrania za darmo z naszego serwisu to bijatyka, w którą każdy powinien zagrać. Pobierz więc Little Fighter 2 i przekonaj się co jest takiego magicznego w tej prostej bijatyce 2D, że grają w nią tysiące graczy na całym świecie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Little Fighter 2

dodał: ~maciekmen21 , 07.12.2010

Gra prosta, bez żadnych ,,wypasionych" dodatków, ale wciągająca