Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO The Lord of the Rings

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Traveller's Tale
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.01.2013
System operacyjny: Windows 2003, Vista, NT, 7, 8

Brak

Opis - LEGO The Lord of the Rings
Kolejna część serii gier z najpopularniejszymi klockami na świecie.
Jak sama nazwa wskazuje gracz zostanie przeniesiony do świata znanego z uniwersum Tolkiena, by tam toczyć przygody słynnej już Drużyny Pierścienia. Fani powieści i filmów w mgnieniu oka rozpoznają znane postacie takie, jak: Frodo, Gandalf, Aragorn i wiele innych oraz lokacje typu: Minas Tirith, Helmowy Jar itp. Wszystko zostało ukazane w konwencji LEGO co dodaje bardzo specyficznego, ale wciągającego klimatu całości.
Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Traveller's Tale, odpowiedzialne m.in. za poprzednie gry z duńskimi klockami w tle (Harry Potter, Piraci z Karaibów i kilka innych). Można się więc spodziewać nie tylko wiernego odwzorowania głównego tematu, ale także dużej dawki humoru. Głównym celem gracza jest, rzecz jasna zniszczenie tytułowego pierścienia, wzorem filmowych adaptacji książek Tolkiena, tj. spalenie go w Mordorze. W tym celu gracz jeszcze raz przeżyje wszystkie historie znane z powyższych, łącznie z formowaniem się Drużyny Pierścienia, a ciekawostkę stanowi fakt, że produkt posiada ponad 80 grywalnych postaci, w tym te, które nie pojawiły się w filmach.
Twórcy przygotowali również specjalny tryb, w którym możliwe jest przemierzenie całego, wirtualnie odtworzonego Śródziemia. Prawdziwa gratka dla fanów serii. Kolejną nowością są tak zwane quick time events, rozumiane niejako samo przez się, dodające do gry nieco więcej elementów stricte zręcznościowych.
Pomimo że LEGO LoTR jest stworzone głównie dla pojedynczego gracza, nic nie stoi na przeszkodzie by przejść grę w nieco archaicznym już, ale nadal wciągającym trybie split screen.
UWAGA! Jest to tylko opis gry, nie jest ona możliwa do pobrania ponieważ producent nie udostępnił wersji demonstracyjnej. Aby grać w LEGO Lord of the Rings należy zakupić odpowiednią licencję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO The Lord of the Rings